Wpis z mikrobloga

@TenXen47 Niech pokaże uśmiechniętą Polskę swojego starego. Podlizuje się do prawactwa, żeby jej pod dom nie chodzili albo na ulicy nie atakowali. Michnik ma przeprosić za przyrodniego brata którego ledwo znał, ale Monisia już jest cacy bo ładnie obrabia. Żałosna postać.
  • Odpowiedz
@TenXen47: No nie wierzę. A tak próbowała grać osobę ogarniętą i niezaangażowaną, która tylko podejmuje trudne tematy. Bronienie partyjnych struktur Pisu w wymiarze sprawiedliwości, a więc fragmentu ustroju autorytarnego to największa podłość. Możliwe, że w takim przypadku w UK, Australii czy USA miałaby wizytę patrolu Policji i rozmowę w celu zbadania czy nie jest niebezpieczna i czy nie prowadzi działalności wywrotowej.
  • Odpowiedz
@danob99: nie zauważyłem żeby pani Monika pałała miłością do PiSu. Mimo swoich lewicowych poglądów bardzo racjonalnie ocenia rzeczywistość. ¯\(ツ)/¯
  • Odpowiedz
  • 10
@L3stko

@danob99: nie zauważyłem żeby pani Monika pałała miłością do PiSu. Mimo swoich lewicowych poglądów bardzo racjonalnie ocenia rzeczywistość. ¯\(ツ)/¯


Kocham to wasze #!$%@?, że ona ma lewicowe poglądy, kiedy jedyny jej związek z lewicowymi poglądami to jej obrzydliwy ojciec xDD
  • Odpowiedz
@TenXen47: Akurat ma rację, politycy i elektorat platformy jest dużo agresywniejszy w podejściu do swoich przeciwników. Tutaj dobre badania przedstawił Sierakowski w swojej książce Społeczeństwo populistów, gdzie wychodzi że wyborcy platformy są uśmiechnięci ale poza tym to resztę ludzi traktują jak śmieci i nawet tego nie zauważają.
  • Odpowiedz
@L3stko


@danob99: nie zauważyłem żeby pani Monika pałała miłością do PiSu. Mimo swoich lewicowych poglądów bardzo racjonalnie ocenia rzeczywistość. ¯\(ツ)/¯


Kocham to wasze #!$%@?, że ona ma lewicowe poglądy, kiedy jedyny jej związek z lewicowymi poglądami to jej obrzydliwy ojciec xDD


@deziom: soory, ale nie bierzesz pod uwagę, że ktoś po prostu może się odkleić albo mimo poglądów pałać miłością do pisu. Masz tego typa gej przeciwko światu czy jakoś
  • Odpowiedz