Wpis z mikrobloga

@mentari: za kilka - może, jeśli masz mocny pistolet do wyciskania. Za kilkanaście - zapomnij. Mamut jest pod tym względem wyjątkowo wręcz wredny, tubka jest tak po prawdzie do jednorazowego zużycia.

@Smarek37 zwłaszcza ta mała, bo w kartuszu jeszcze idzie wycisnąć, ale w tej małej, niby po pierwszym użyciu szczelnie zamkniętej zakręcaną nakrętką, można się zesrać, zanim się coś wyciśnie przy następnym podejściu, ten dołożony kluczyk gnie się w palcach, materiał
@Jarek_P: tej małej to szczerze nie używałem. No mamut fajny jako taki typowy szybki gwóźdź. Do normalnego klejenia wolę jednak inne kleje. Np fix alla soudala lub tytana classic
fix alla soudala


@Smarek37: też go lubię. A na Tytana jestem generalnie obrażony i unikam. Z powodu, że klej montażowy Tytan, taki butaprenopodobny, w cały domu miałem na niego listwy przypodłogowe przyklejone. I w całym domu po paru latach musiałem te listwy kleić jeszcze raz, czyszcząć je wcześniej z kleju, który zmienił się w coś a'la pokruszoną drzewną żywicę, osypującą się nawet po potarciu palcem.
via Android
  • 0
@Jarek_P z tym pistoletem to przekonałem się szybko xD przy rozpoczynaniu pracy wygiął mi się od razu, a jak go naprostowałem i trzymałem obudowę w miejscu zagięcia to przy wyciskaniu jebły nity na podstawie xD