Wpis z mikrobloga

Lewaki nie mają za grosz kultury. Przeszkadzają im kobiety karmiące dziecko piersią, ale sami przychodzić ubrani w bieliznę erotyczną i wystawiać swoje pierogi na widok publiczny problemu nie mają. Nie mają też problemu zdejmować buty i kazać wszystkim wąchać swoje śmierdzące stopy tylko dlatego, że kupili niewygodne buty.

#lewackalogika #bekazlewactwa #savoirvivre #julka #p0lka #modadamska
WielkiNos - Lewaki nie mają za grosz kultury. Przeszkadzają im kobiety karmiące dziec...

źródło: temp_file6619168152959681964

Pobierz
  • 56
@WielkiNos: wow, ściągnęła buta, lewaczka jedna. Prowokuje mnie suka xD Ale macie problemy. Mnie bardziej obrzydza typ, który z przyczajki robi zdjęcia dwóm nastolatkom. Albo kiedy ludzie nie zdejmują butów a potem kładą te buciory na siedzeniach w komunikacji miejskiej czy pociągu. Ale co kto woli.
I czemu niby pierogi pokazują tylko lewaczki? Rozumiem, że to nawiązanie do tej laski z siłowni, którą kojarzę bo jest z mojego miasta i nic
@WielkiNos: Po raz kolejny muszę z Tobą polemizować. Nie uważam że takie akcję to domena lewaków tylko jakaś odklejka ludzi którzy nie wiedzą jak wygląda rola matki takiej prawdziwej karmienie piersią to normalna sprawa.

Ciekawe że dziwaków różnych maści interesuję bardziej niż własne życie wyznanie, ubiór , tatuaże i inne takie pierdoły ludzi którzy kompletnie nie interesują się nimi.
  • 0
@JanuszPDM na szczęście! W realnym świecie jest jeszcze normalnie. Może dlatego, że zamiast konfrontować swoje ale z ludźmi na żywo dając sobie po razie nikt nic nie mówi, a potem wylewa pomyje na fejsbuku.