Wpis z mikrobloga

@MazurskiSmak Jesteś pewien, że dbanie o bezpieczeństwo Sejmu jest w obowiązkach i kompetencjach Marszałka? Ja też uważam, że Braun jest niebezpieczny, bo jest niezrównoważony. A posiadanie broni przez kogoś takiego to już dramat.
Ps. Zarzucasz Hołowni gadanie pod publiczkę, a sam tutaj robisz to samo - zwracasz się do kogoś, kto nawet tego nie przeczyta :-D To nie jest publiczka?
  • Odpowiedz
@Trollunio masz kompetencje żeby oceniać czy ktoś może nosić broń czy nie? Czy tylko "wydaje ci się" bo coś uważasz. Zdanie to jedno, kompetencje to drugie.
P.s zwracam się bezpośrednio do użytkownika który jest aktywny, więc twój argument nie ma sensu i w mojej ocenie bijesz pianę. Ale to moja ocena, jestem jej świadomy i nie będę próbował robić kampanii żeby cię zbanowano czy coś, bo nie od tego jestem. Rozumiesz teraz?
  • Odpowiedz
@MazurskiSmak Ja nie, ale nie jestem pewien, czy Marszałek na pewno takich nie ma, w odniesieniu do jednego z Posłów, którzy pracują w jego Sejmie. Wybacz, w poprzednim komentarzu zabrakło jednego "nie". Wychodząc z założenia, że jeśli coś nie jest zabronione, to jest dozwolone, to zakładam, że Hołownia może zgłosić prośbę o zweryfikowanie pozwolenia, podparte argumentami. A przypuszczam, że gdyby Braun dzisiaj chciał zrobić pozwolenie, to mógłby go nie dostać przez swoje
  • Odpowiedz
ale ty wiesz że sebixy czy ludzi twojego pokroju też mają dostęp do broni? Czarnoprochowa wystarczy 18 lat a również śmiertelna jest (⁠⁠)⁠
  • Odpowiedz
  • 1
@MazurskiSmak: Ty też masz problem z czytaniem? Hołownia zwrócił się do komendanta by zweryfikowali jego pozwolenie, bo dziwne żeby Braun pozytywnie przechodził badania.
  • Odpowiedz