Wpis z mikrobloga

Oby te działania tylko nie były kreowaniem przestępstwa, jak to było za Wąsika i Kamińskiego (za co teraz siedzą). Szczucie na Konfederację jest niezasadne (grupa bardziej związana z wojskiem niż z partią). Każdy normalny człowiek powinien bronić swoich praw i wolności. Poza tym Konfederacja jest to jedyna wolnościowa partia.
Podczas plandemii jako jedyna partia bronili mojego wyboru o decydowaniu o własnym ciele(oddychanie bez kagańca, odmowa wstrzyknięcia sobie eksperymentalnego preparatu)
Jako jedyna partia
  • Odpowiedz
To co odpi*rdalało państwo w czasie pandemii się w głowie nie mieści. Jak najbardziej trzeba pamiętać do czego jest zdolne.


@Gumaa: Tutaj pełna racja, ludzie a w szczególności intelektualny margines motłochu jaki zajmują szury powinien wiedzieć jak się zachowywać w czasie globalnej pandemii. Kiedyś może pojawić się znacznie groźniejszy wirus, bardzo dobrze że powstały odpowiednie procedury ustalane na forum ONZ przez podległe WHO do których zastosuje się każdy cywilizowany kraj.
W
  • Odpowiedz
@Elaviart: sam przyznałeś, że gotowanie żaby podziałało:

bardzo dobrze że powstały odpowiednie procedury ustalane na forum ONZ przez podległe WHO do których zastosuje się każdy cywilizowany kraj

czyli kolejny krok w stronę odebrania suwerenności. To jest dokładnie to gotowanie żaby o którym ludzie mówili.

Dużą różnicą jest zachowanie w przypadku faktycznego zagrożenia, podpartego danymi, a co innego zachowanie podczas sztucznie wywołanej histerii i afer korupcyjnych na każdym kroku. Od zakupu respiratorów,
  • Odpowiedz
18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@Elaviart: a ty temat znasz niby spoza swojej medialnej bańki? XD
Sytuacja była tak wyjątkowa, że trzeba było kupować respiratory od handlarza bronią, utajniać negocjacje i kontrakty na szczepionki, kłamać na temat ich skuteczności, kazać ludziom chodzić w maseczkach na dworze, wbrew wszelkim danym i logice. No sytuacja była bardzo wyjątkowa. Trzeba było aż kopiować rozwiązania z Chin, które są wzorem wolności i demokracji. A jak wiadomo państwa, które nie podejmowały
  • Odpowiedz
Na jakiej podstawie nazywasz Tuska prorosyjskim szurem


@Elaviart: to za jego rzodow w kolicji z pawalkiem zawarto niekorzystny kontrakt gazowy z gazpromem zamiast szukac np u norwegow i amerykanow tak jak zrobil to teraz orlen za pisu
  • Odpowiedz
18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

Oczywiście, interesujące mnie tematy naukowe zawsze śledzę w publikacjach, w przypadku covidu i szczepień dużo wyjaśniają suche dane statystyczne, np. eurostatu.


@Elaviart: podeślij no te dane statystyczne np. eurostatu na temat noszenia maseczki na zewnątrz.
A może masz jakieś naukowe publikacje na temat skuteczności szczepienia populacji podczas aktywnej epidemii? Chętnie poczytam.

I znowu to rozmywanie tematu lokalnymi wyskokami pisiorów czy ich namiestników. Ty zdaje się próbowałeś coś o pandemii pisać, a
  • Odpowiedz
podeślij no te dane statystyczne np. eurostatu na temat noszenia maseczki na zewnątrz.

@Gumaa: Dlaczego miałbym to robić? xD Znowu próbujesz rozmywać temat nawiązując do wybranych, pojedynczych kwestii i patologii o których przeczytałeś na wykopie. Ja już to wszystko podsumowałem:

Sprawa jest prosta - przeciwdziałanie globalnemu zagrożeniu uzasadnia zastosowanie wyjątkowych środków. Gdy zagrożenie uda się zneutralizować - wracamy do normy. Środki są różne, jedne mniej inne bardziej skuteczne. Dokładnie tak jak
  • Odpowiedz
szury jak dotąd nie mają żadnych podstaw by twierdzić że obostrzenia będą kiedykolwiek wprowadzane z fałszywych pobudek


@Elaviart: już wprowadzali je z fałszywych pobudek. Pytałem o badania, które by to uzasadniły - ale ich nie masz, bo nigdy nich nie było.

Twierdzisz, że obostrzenia były uzasadnione i koniec. A każdy kto się nie zgadza to szur. Ale to po waszej stronie jest udowodnienie, dlaczego ograniczenie swobód obywatelskich było uzasadnione i nikt
  • Odpowiedz
@Gumaa: Nie pytałeś o badania uzasadniające obostrzenia - uzasadnieniem były rosnące liczby przypadków, a przede wszystkim zgonów i osób wymagających hospitalizacji na całym świecie i to są wspomniane wyżej, powszechnie dostępne dane statystyczne. Ty pytałeś o "dane statystyczne na temat noszenia maseczki na zewnątrz" xDD

Szurem jest osoba zaprzeczająca faktom i wierząca w spiskowe teorie, definicja jest prosta i przejrzysta. Nie moja wina, że w wielu przypadkach takich jak twój nie
  • Odpowiedz