Wpis z mikrobloga

W związku z wczorajszym zamieszaniem mam wrażenie, że wszystkim umkneła ważna wiadomość
ABW wbiło do mieszkań antyszczepionkowych i prorosyjskich szurów powiązanych z “Kamratami” i Braunem.
Rozkład jazdy jest znany.

źródło: https://twitter.com/ZespolBrauna/status/1745727761799385490

#tusk #abw #bekazkonfederacji #bekazprawakow
WiesniakzPowolania - W związku z wczorajszym zamieszaniem mam wrażenie, że wszystkim ...

źródło: abw

Pobierz
  • 126
@Elaviart: pytałem o badania na temat noszenia maseczki. Czyżby wprowadzili nakaz noszenia maseczki, bez badań na ten temat? Albo nawet wbrew badaniom? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
A badania na temat szczepienia w trakcie aktywnej pandemii to chyba również dosyć ważna informacja, podczas zmuszania ludzi do szczepienia w trakcie aktywnej pandemii?

Ale po co tam badania, przecież pytanie o badania to rozmywanie tematu XDDD
@Gumaa: Miotasz się jak typowy szurek gdy kończy się wymiana głupkowatych hasełek o plandemii i śmiercionkach. Wyżej pytałeś o badania uzasadniające obostrzenia, a teraz nie, jednak na temat noszenia maseczki xD
Oczywiście, że przed wprowadzaniem obostrzeń nikt nie przeprowadzał badań na taką skalę przy wielomilionowych próbach. Publikacje na ten temat mogą pojawiać się dopiero teraz i oczywiście spływają bardzo licznie, tu masz przykładowy przegląd
https://royalsocietypublishing.org/doi/full/10.1098/rsta.2023.0133
Generalnie w temacie wszystkich obostrzeń badacze
Miotasz się jak typowy szurek gdy kończy się wymiana głupkowatych hasełek o plandemii i śmiercionkach. Wyżej pytałeś o badania uzasadniające obostrzenia, a teraz nie, jednak na temat noszenia maseczki xD


@Elaviart: pytanie o badania, które początkowo zadałem: "podeślij no te dane statystyczne np. eurostatu na temat noszenia maseczki na zewnątrz."
Potem jeszcze raz się do tego właśnie pytania odniosłem: "pytałem o badania na temat noszenia maseczki"
A wcześniej wiele razy mówiłem
@Gumaa: No jak ci uciekają fragmenty własnych wypowiedzi to ciężko żebyś znał omawiany temat.

już wprowadzali je z fałszywych pobudek. Pytałem o badania, które by to uzasadniły - ale ich nie masz, bo nigdy nich nie było.

Tu się odniosłeś, widocznie przypadkowo, do omawianego meritum - całości obostrzeń. Tylko ty w kółko o tych maseczkach, na co zresztą dostałeś już odpowiednią publikację. Jak najbardziej dotyczącą noszenia maseczek także na zewnątrz.
Swoją
Tu się odniosłeś, widocznie przypadkowo, do omawianego meritum - całości obostrzeń


@Elaviart tu to sobie sam to wymyśliłeś. Z kontekstu jasno wynika, że chodzi o obostrzenia w postaci między innymi noszenia maseczek na zewnątrz.

Nie musieli tego robić, od tego jest instytucja nadawania atestów - poszukaj sobie jakie i w jaki sposób są ustanawiane, co jeszcze miało zostać zbadane i w jaki sposób?


@Elaviart: i jak wiadomo, to uchroniło nas od
18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.