Wpis z mikrobloga

  • 0
@Krs90 ok, obejrzałem strumyk i widzę. Ale wstyd, nawet się nie odniósł do niego, a cały czat mu o tym pisał ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@SiDi: Podejście Makuły do donejtów jest dziwaczne. Z jednej strony przeprasza za nie, z drugiej narzeka że strimy na siebie nie zarabiają i musi zacząć robić w Glovo, choć zaczyna już drugi rok xD Plus że zaczął czytać (czyta to za dużo powiedziane - zauważa) donejty, bo wcześniej miał i z tym problem.

Chyba, że są to jakieś szachy 5D i zagrywki psychologiczne aby sratownicy hajs płacili, a on taki skromny
  • Odpowiedz
  • 1
@apaczessi wydaje mi się, ze wcześniej je zauważał i czytal częściej, to obecnie mu spowszedniały. Ale też dziwię się, że ludzie mu wpłacają duże kwoty, wiedząc, że on ma pewnie na nas #!$%@? ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@apaczessi: bo mu wstyd, że musi żebrać. Dlatego Makuła taki jest w kontekście donejtów.

Ja tam wole takie zachowanie Makuły niż pajacerke jakiegoś gówno strimera który na widok dużego donejta dostaje orgazmu i drze morde.
  • Odpowiedz
@SiDi: Teraz chociaż reaguje na donejty w momencie, kiedy wyskoczą na ekranie. Wcześniej ich zupełnie nie widział (albo nie chciał widzieć) i odczytywał je hurtem po jakimś zakończonym bloku z gierką. Czy ma #!$%@?? Trudno stwierdzić, jego relacja ze społecznością jest skomplikowana, aczkolwiek zauważam że "zaprzyjaźnieni" strimierzy ją o wiele bardziej doceniają (i może troszeczkę zazdroszczą) niż Makulski.

Zresztą Wonziu nigdy nie był entuzjastą donejtów, a nawet był pierwszy do ośmieszania
  • Odpowiedz
@Protectorx: Jeśli już zdecydował się na taką formę wsparcia to mógłby się z tym pogodzić i znaleźć jakieś rozwiązanie, które byłoby ok dla społeczności i nie było jednocześnie darciem ryja. Sam fakt, że ludzie muszą się dopraszać o link, gdzie mogą wpłacać donejty to troszkę przesada. Teraz chociaż jest link na stronie, ale wcześniej to tylko dzięki dobrej woli czatowników ludzie wiedzieli, gdzie mogą wpłacać.

Tak jak wspomniałem w poście wyżej
  • Odpowiedz
  • 9
Tak jak wspomniałem w poście wyżej ja pamiętam stosunek Wonzia do donejtów i Patronite i jestem pewien, że gdyby dalej był na Twitchu najpewniej prosiłby o wsparcie w naprawdę w kluczowych sytuacjach (np. sprzętowych dot. jego zdrowia, czy gierkowa)


@apaczessi: Dokładnie, on się mam wrażenie trochę tego wstydzi i strasznie tego nie lubi, ale po banie na Twitchu odpadły praktycznie wszystkie jego współprace więc za bardzo wyboru nie ma. Tylko też
  • Odpowiedz