Wpis z mikrobloga

Czemu na wypoku zrobił się taki festiwal dzbanów? Nie no serio pytam. Co jest? Kiedyś też były śmieszne obrazki, cycunie i rogale ale ludzie jakoś umieli myśleć a teraz co to ma być? Jeden debil coś napiszę, najczęściej w stylu trolla a cała rzesza go klepie mimo że to jakieś idiotyzmy. #!$%@?
  • 10
@voldi no nie wiem, staram się być obiektywny. Zobacz na wpisy na głównej. Jak pojawi się jakiś komentarz negatywny, szydzący z władzy albo ogólnie troll to dostaje plusy i potem wszyscy piszą to samo jak jakieś ameby. Mimo że coś jest oderwane od rzeczywistości. A nie wiem, #!$%@? to. Przed chwilą maks był.
@AltCtrlSpace: Ale ludzie tu nie weryfikują, klikają co im się podoba, to nie jest portal od rzetelnej prawdy tylko takie burdel śmietnik, gdzie każdy może wrzucić swoje przemyślenia.

Tak samo wykopywanie i zakopywanie nie służy weryfikacji prawdy a ocenieniu według swoich widzimisię, czy się podoba czy nie.

Jeśli chodzi ci o politykę to tak jest, bo jest polaryzacja, mega polaryzacja w Polsce (bo ot jest zjawisko, które jest na całym świecie,
@voldi ja lubię potrolować i nieraz podjudzam ale jednak wiem że to robię i zazwyczaj po bajcie daję znać że to był trolling. Natomiast w tych komentarzach to jakby trollowali cały czas. Chyba że jak kolega wyżej napisał, jestem dziad i nie rozumiem młodzieży. Z tym, że głupoty nie da się rozumieć bo jest głupotą. Ale pewnie przesadzam. Chciałbym żeby było pokazane kto daje minusy, teraz łatwo dać minusa, gdyby było widać