Wpis z mikrobloga

Plany serialowe na 2024 rok a przynajmniej jego początek
- Re watch Arrow (co już zacząłem)
- Legendy jutra ( w tym samym uniwersum) nie widziałem nigdy

czyli pierwsze 3 miesiące zaklepane

- coś co nigdy nie oglądałem. I tu mam kilka seriali typu CSI, albo nie wiem Kości czy tam Mentalista
chciałbym w tym roku także zrobić re watch Tajemnice Smallville, Prison Break
i przypomnieć sobie Dr House

a i zapomniałem dopisać, że już mam za sobą 7 sezonów Doctor Who
#seriale #przemyslenia
dotankowany_noca - Plany serialowe na 2024 rok a przynajmniej jego początek
- Re watc...

źródło: stephen-amell-arrow

Pobierz
  • 16
  • Odpowiedz
@dotankowany_noca: legends of tomorrow szkoda że cancela dostali, po początkowych sezonach mieszanych, czasem lepsze czasem gorsze, później poszli w taki luźniejszy styl, trochę podchodzący pod komedię i to był mega dobry ruch bo się zrobił o wiele lepszy serial dzięki temu, no i legends of tomorrow jest bardziej powiązane z flashem, szczególnie na początku właśnie, niż z arrow
  • Odpowiedz
@dotankowany_noca: są z obu seriali i flash i arrow, co nie zmienia faktu że dalej są bardziej powiązani z flashem i jest więcej odcinków które się przeplatają z flashem, główne złe charaktery też są z flasha
  • Odpowiedz
@Miecz12: flasha właśnie mam 7 sezonów obejrzanych bez 2 ostatnich, więc też jakby no jestem na bieżąco. Trochę po kryzysie w multiwersum odechciało mi się oglądać całe te Arrowerse bo uśmiercili moją ulubioną postać ;c
teraz sobie nadrabiam wiedząc jak się skonczy np Arrow
  • Odpowiedz
flasha właśnie mam 7 sezonów obejrzanych bez 2 ostatnich


@dotankowany_noca: to ci powiem, że są najgorsze :p, flash zawsze był trochę taki infantylny, tak mi się wydaje, ale ostatnie 2 sezony to dramat, oglądałem z przyzwyczajenia tylko i czekałem na cancela
  • Odpowiedz
@wykopowy_brukselek: co do super girl, to też 1 sezon był jeszcze powiedzmy w miarę, ale później, jak odeszła cat grant i się zaczęło lezbowanie, transowanie, queerowanie, ogólnie wojowanie o sprawiedliwość społeczną itp, to się już nie dało oglądać

i super girl jest najbardziej odcięta od uniwersum, także moim zdaniem nie warto tracić czasu na super girl
  • Odpowiedz
- Legendy jutra ( w tym samym uniwersum) nie widziałem nigdy


@dotankowany_noca: pierwszy sezon próbowali na poważniej i średnio wyszło, ale od drugiego jest luźniej, przez co lepiej. Ostatnie sezony jednak już są słabsze
  • Odpowiedz