Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Co jakiś czas widzę na FB zdjęcia koleżanek w późnych latach 20-tych/wczesnych latach 30-tych życia, z którymi randkowałem w czasach studenckich ~10 lat temu i odpuszczałem z racji jednostronnych starań, braku silnych uczuć pt. "to jest to", czy wobec licznych red flags (a tych nie brakowało, niektóre miały młodość pełną "eksperymentowania", ja podchodziłem do relacji zawsze na poważnie).

Koleżanki biorą śluby, mają dzieci, często podróżują ze swoimi (przystojnymi i zasobnymi) facetami po świecie, przeprowadzają się czasami za granicę. Ja siedzę w Polsce i odpuściłem związki wiele lat temu, kiedy obserwacje pokrywające się z badaniami z zakresu #redpill #blackpill po prostu zniechęciły mnie do walki o związek.

Czy popełniłem jakiś błąd w kontekście opcji dostępnych facetom? Czy przeoczyłem jakieś wrażliwe czasowo szanse na zupełnie inny przebieg życia? Nie mówię o kobietach - wiadomo, że w dzisiejszych czasach nie ma "damskich przegrywów" poza przypadkami ciężkich chorób i traum, a społeczeństwo wybacza kobietom niesamowicie wiele życiowych błędów. Czy co 2-3 z tych uśmiechniętych facetów zastawił na siebie pułapkę w postaci toksycznej relacji, rozwodu, i/lub alimentów/alienacji rodzicielskiej w przeciągu 5-10 lat, czego nie będzie widać na Facebooku lub Instagramie?

#pytanie #zwiazki #relacje #seks #rozowepaski #niebieskiepaski #slub #rozwod #alimenty #przegryw



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: razzor91
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

mirko_anonim - ✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Co jakiś czas widzę na FB zdjęcia koleżanek w...

źródło: Selfie

Pobierz
  • 4
@mirko_anonim Zrezygnuj z szpiegowania swojej przeszłości na FB i innych social mediach. A jak masz jaja, to po prostu skasuj swoje konto. Napisz ziomkom, przemyśl życie, zrób plan, i ogarnij, co naprawdę chcesz. Let's roll! ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
@mirko_anonim: po prostu ludzie którzy połączyli się w pary łatwiej coś osiągnąć. W związku wzajemnie się motywujemy i dopingujemy. Już nie mówiąc, że łatwiej się dorobić czegoś w dwójkę niż samemu a życie w parze jest tańsze.
Czekaj dalej na swoją księżniczkę 10/10 ale z roku na rok będzie coraz trudniej