Wpis z mikrobloga

Uwaga na ZŁODZIEI w PKP Intercity!

Jechałem ostatnio pociągiem spotkać się z rodziną, miałem torbę z prezentami dla nich (zapakowanymi jak na święta), no i postanowiłem schować je za swoim siedzeniem, w bezprzedziałowym pociągu, jako, że siedziałem na końcu wagonu. Oczywiście nie było to zbyt mądre, i zapomniałem o nim potem. Wysiadałem na ostatniej stacji, jako ostatnia osoba - na spokojnie siedziałem aż inni wstaną i się wygramolą.

Przypomniałem sobie po 20 minutach o tym - no i pomyślałem, że przecież jest biuro rzeczy znalezionych, stacja była końcowa, kamery są - na pewno ktoś znajdzie i do nich to trafi. Zadzwoniłem tego samego dnia, zadzwoniłem po kilku dniach, i ciągle nie ma, więc wychodzi na to, że ktoś chyba jednak #!$%@?ł, najprawdopodobniej z obsługi pociągu. Zapytałem o kamery. Pani powiedziała mi, żebym napisał maila z prośbą o zabezpieczenie monitoringu, co oczywiście zrobiłem. Dzisiaj przyszła odpowiedź xD

W sumie nie zależy mi na tych rzeczach, bo mogę je znowu kupić, ale trochę takie chamstwo mi się nie podoba, bo ewidentnie #!$%@?, i ściemniają xd. Macie jakiś pomysł czy można jakoś złodziejom uprzykrzyć życie?

#intercity #pkp #zlodzieje #pociagi #polska #kolej
Kekoludek - Uwaga na ZŁODZIEI w PKP Intercity!

Jechałem ostatnio pociągiem spotkać s...

źródło: Przechwytywanie

Pobierz
  • 2