Wpis z mikrobloga

Mirki rozgladam sie za jakims kolejnym autkiem, coś sportowego do #!$%@?, bez dużych kosztów skokowych jakby się dało

Najlepiej 300km + ewentualnie z potencjałem do podniesienia mocy no i ogólnie z potencjałem do dłubania

Myslalem o infiniti ale troche mnie martwi ten brak marki w Polsce aktualnie

Jakieś propozycje?

Kwota tak do 70-80 tysięcy

#motoryzacja #samochody
  • 25
  • Odpowiedz
@hdh3he3: Trochę ciężko z takim budżetem. Sam bym chyba pomyślał o BMW F22 220i (230i jak wystarczy) lci lub 228i i podniesieniu mocy.
  • Odpowiedz
rozgladam sie za jakims kolejnym autkiem, coś sportowego do #!$%@?

zapomnialem powiedzieć, musi być pięciodrzwiowe


@hdh3he3: To może minivana od razu ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
  • 0
@hdh3he3 Jakieś S3 8V z usa za tyle znajdziesz.

Ewentualnie A3 2.0T 220KM za około 70k i jeśli wrzucisz kilka koła, to osiągniesz te 330 KM. Ewentualnie sam program i będziesz miał 300 KM.

Tylko nie wiem czy chcesz takie auto, bo to nie jest stricte sportowa furka.
  • Odpowiedz
  • 0
@hdh3he3 Znajomy chciał stka, ale praktycznie wszystko z usa. Golfy podobnie i jeszcze dużo kosztują. A cupra? W tym budżecie też znajdziesz. Tyle, że ośka.
  • Odpowiedz
  • 0
@hdh3he3 Nie wiem czy problem. Znajomy po prostu nie chciał auta z USA. Będąc na grupie A3, to akurat tam problemu z częściami nie ma do fur zza oceanu. To samo co w EU.
  • Odpowiedz
@hdh3he3: Po prostu mam wrażenie, że nie wiesz sam co byś chciał. genesis coupe to nie żadne auto sportowe bo tak się nie prowadzi - ma za to moc. 5 drzwi w tym budżecie to dodatkowa masa a dodatkowe konie są drogie - więc lepiej mniejsze auto i trochę mniejsza moc. Teraz piszesz, że hatch jednak tak. Jak chcesz coś co się prowadzi super twardo i sportowo to bierz Coopera S
  • Odpowiedz
@hdh3he3 "Infinit (...) z potencjałem do dłubania" zapomnij Mirku, dwa lata temu kupiłem żonie dwunastoletnie i nie ma co dłubać. Żeby wymienić klocki z tyłu, wystarczy w zacisku odkręcić tylko jedną śrubę. Bierz jakiegoś brytyjczyka, niemca albo amerykanina, to będziesz miał co dłubać.
  • Odpowiedz