Wpis z mikrobloga

@Mariusz_Drugi: jest to dosyć lekka substancja bym powiedział, ale dzięki temu mamy nad sobą kontrole, a ona daje nam kopa energii i wybuchy euforii. Usuwa negatywne myśli i świat staje się piękny. Nie u każdego chyba tak dział. O negatywnych efektach nie mowie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@JamesJoyce: tak na początku jest bardzo mocne działanie, może się kręcić w głowie i mieć niekontrolowane skurcze. Ale po jakimś czasi, nie pamiętam dokładnie pojedyncze dni chyba to mija. O mocnych kurczach mi nie wiadomo. Nigdy nie miałem, a biorę na praedę duże dawki..
  • Odpowiedz
@JamesJoyce: nie wiem. Sam się zastanawiam. Biorę bardzo duże dawki, żeby się odciąć od tego wstrętnego świata, ale tak jak pisał @Jakis_Leszek
po wzięciu jest się ogłupionym. Nie wiem jak na dłuższą metę. Zajmuje się fizyką i programowaniem więc sprawny mózg jest przydatny, ale wole go niszczyć, niż męczyć się sam ze sobą. (,)
  • Odpowiedz
@Mi_Amas_Linukson ja biorę od 5 dni rano 75 i od jutra już 2 X dziennie po 75. Efekt uboczny miałem za pierwszym razem lekko kolowało mi się w głowie przez godzinę. No ale ja to mam na lęki... Jak na razie chyba nie działa
  • Odpowiedz
Tak raz rano i raz wieczorem. Do tego nam jeszcze wenlafaksyne 75 mg rano i 75 mg wieczorem. Brałem też te leki osobno więc jestem w stanie określić, który wywołuje jakie efekty. Ale pytanie czy brane razem nie dają czegoś nowego ¯\(ツ)/¯
  • Odpowiedz
Proszę uczciwe dodać, że nie działa na każdego. Przepisał mi lekarz, próbowałem w dawkach spokojnie podwójnych niż zapisane, efekt terapeutyczny żaden, tylko lekka bania jak po kilku piwach, w sensie czasem zataczanie się itp. Połowa pudełka leży w lodówce już chyba od roku.
  • Odpowiedz