Wpis z mikrobloga

#przegryw dziś chuop popatrzył przez okno a tam ojciec lvl 67 #!$%@?ł z lopata żeby odśnieżyć przejście z domu do garażu...szkoda mi się go zrobiło.. lvl 67 wykształcenie wyższe i całe życie nic se nie kupił fajnego, nie miał iphona, chuop nawet samolotem nie leciał.. ot #!$%@?ł na nas bo miał 4 dzieci... #!$%@?ł żebyśmy mieli co jeść i żreć, żebyśmy mieli na cukierki.. kirwa...on poświęcił.cale swoje życie wszystko co miał żebym ja #!$%@? miał fajne życie (na ile dal rady)ehh i teraz co? Patrze jak #!$%@? przy Łopacie? Nie #!$%@? dość tego może i jestem przegrywem i baby miał nie będę ale ubrałem się i powiedziałem ojciec odpocznij se teraz moja kolej.. ojciec był w szoku i chyba był.dumny a mi teraz lepiej się spi bo zmęczony i czuje dobrze na sercu dobranoc
  • 11
@Pechpechpech no i widzisz Mireczku… dobrze robiłeś!!! Ja też jestem z ciebie dumny. Chociaż już tu wyżej jeden typ se chyba heheszki robi ale nie słuchaj go!
To jest przykład tego mistycznego „wzięcia się do roboty”. Małą rzecz a tyle już zmieniła. Tylko nie zrób tego jednorazowego wyskoku bo wtedy takie akcje nie mają sensu. Pomóż ojcu dziś i jutro i pojutrze :) i pomagaj mu już zawsze tak jak i też