Wpis z mikrobloga

@google-boot: a tak z ciekawości to co pis namieszał w wymiarze sprawiedliwości? Powtarzasz tylko kalki zasłyszane w tv. Cały wymiar sprawiedliwości jest do zaorania czy to pisowski czy postkomunistyczny. Bronicie sędziów jak by od tego zależało wasze życie. To jedna wielka klika która ma w dupie takich ludzi jak my, jeśli ktoś wyłoży wystarczająco dużo hajsu to wyrok może się zmienić, i ja mam iść na ulicę i bronić tego gówna?
@rafal4432 PiS powołał jakieś swoje rady, izby i #!$%@? wie niewiadomo co które w ogóle nie powinno istnieć bo zaburza struktury w sądownictwie pod swoich i tworzeny nowe stanowisk bez potrzeby w celu zabetonowania sądownictwa i ogólnie wymiaru sprawiedliwości, nie żeby PO czy kto inny tego nie robił ale przynajmniej nie dodawali swoich bezsensownych bez żadnej mocy prawnej organów przez co w tej chwili jest dualizm prawny w Polsce, to oczywista wina
@google-boot: wystarczy być uczciwym żebyś nie musiał iść do sądu? Ty pierwszy dzień na tym świecie żyjesz? Jak byś napisał coś w stylu że wystarczy być kolchoznikiem na etacie to bym się zgodził. Prowadząc działalność w tym kraju musisz się liczyć że w końcu w sądzie wylądujesz. Jak trafisz na kogoś z układami to płyniesz na szmal, tak to wygląda. Sam popłynąłem na 100k bo spółka wykorzystując prawo nie zapłaciła mi
@rafal4432 przykro mi, że poplynąłeś jednak jak sam piszesz spółka wykorzystała prawo by nie zapłacić, czyli prawo jest złe skoro można tak zrobić ale by zmienić prawo nie trzeba powoływać jakichś nowych organów w ustawach które i tak są niekonstytucyjne i tworzą tylko harmider w wymiarze sprawiedliwości i sądownictwie, wystarczy by ci którzy tworzą te prawo robili to dobrze i bezstronnie, u nas niestety się tak nie da z powodu skłócenia narodu
@google-boot: no widzisz dochodzimy do konsensusu. Tylko ja uważam że pis jest winny temu że nie zaorał układów jak obiecywał tylko zrobił sobie nadbudówkę do istniejącego systemu z którego korzystało PO. Możesz sobie wyobrazić że ja czuję się jeszcze bardziej oszukany niż Ty bo wierzyłem w zmiany w sądownictwie. Oczywiście nic się nie zmieniło a dzisiejsza koalicja jeszcze bardziej to zabetonuje tylko na swoją modłę ze wsparciem Unii. Zobaczysz jeszcze że
@rafal4432 no jasne, że żadna zmiana dla przeciętnego zjadacza chleba i tu od początku się zgadzamy ale przynajmniej nie będziemy pośmiewiskiem na cały świat tak jak to teraz jest z prezydentem i politykami którzy wyją zamach stanu, więźniowie polityczni, a to w ogóle nie ma nic wspólnego z prawdą, ktoś kto rzetelnie popatrzy na to zza granicy ma chyba niezłą bekę z tego i całego narodu polskiego, że najważniejsi politycy w Polsce
@google-boot: akurat z tym wstydem na cały świat się z tobą nie zgodzę. Czemu my jako Polacy mamy jakieś kompleksy w stylu że jak coś zrobimy to wstyd bo ktoś za granicą źle o nas pomyśli? Niech myślą co chcą byle nam się lepiej żyło. Nie chciał bym być źle zrozumiany, nie bronię pisu uważam że to najbardziej nieudolna władza do tej pory jeśli chodzi o proces legislacyjny. Tylko ze poprzednia