Wpis z mikrobloga

#zwiazki
Witam Mirków i Mirabelki. W jaki sposób poznaliście się ze swoimi drugimi połówkami? Czy od razu było wiadomo, że to jest to? A może byliście zlewani/zlewane i po jakimś czasie coś jednak z tego wynikło? Z drugiej strony, może ktoś coś popsuł i do dziś sobie pluje w brodę? Zachęcam do dyskusji :)

#rozowepaski #niebieskiepaski #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow #podrywajzwykopem #tinder #plodnajulka #szaramyszkadlaanonka
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Blackol12: ja już trzeci rok podbijam do takiej jednej ale ona uparcie odmawia, nawet straszy policją ale wiem że to tylko gra z jej strony.
To ta piękna historia dodała mi motywacji by uparcie brnąć do celu

this could be us but you keep calling the police
T.....y - @Blackol12: ja już trzeci rok podbijam do takiej jednej ale ona uparcie odm...

źródło: ab5N62O_460s

Pobierz
  • Odpowiedz
@Blackol12: 1998 rok, pierwszy tydzien pierwszego roku studiow
odwiedzilem z kolega kolezanke ze studiow mieszkajaca w bursie
ona mieszkala z dwiema kolezankami w pokoju
jedna z tych kolezanek od razu wpadla mi w oko (jak sie pozniej okazalo ja jej tez)
od tego czasu bylismy nierozloczni ale jako znajomi czy tez przyjaciele
po 3 miesiacach, w styczniu zaryzykowalem ruch
2024 i nadal jestesmy razem
  • Odpowiedz
@Blackol12: 89' Here Ja byłem w związkach z kilkoma dziewczynami. W moim przypadku wszystko zaczynało się od balu typu studniówka bal na studiach gdzie zapraszałem albo byłem zaproszony jako osoba towarzyszącą. Choć miałem związki od 1-5 lat to z żadną z tych dziewczyn się nie ożeniłem. Moja ostatnia "eks" była 5 lat młodsza odemnie życie to była wieczna szarpać ka i poprostu poddałem związek. Mając 32 lata na karku stwierdziłem
  • Odpowiedz
@Blackol12: pod koniec 2016 wróciłem z UK po tym jak straciłem nadzieję na jakąkolwiek kontynuację związku który rozpadł się przez obyczaje kulturowe w Kazachstanie(kiedyś pisałem o tym). Wróciłem, szukałem czegokolwiek by nie myśleć i znalazłem idealną pracę gdzie robiłem na budowie po drugiej stronie kraju po 12+h dziennie 7 dni w tygodniu, przez +-4-5msc. Nie tylko ja tam tak pracowałem, do jednego z współpracowników przyjechała na kilka dni żona i
  • Odpowiedz
@Blackol12:

Z mojej strony mogę powiedzieć, że zakochana kobieta odpowiednio prowadzona zrobi dosłownie wszystko dla faceta, nawet jeżeli będzie co jakiś czas kryzys pełny emocji.

Sztuką jest znaleźć taką, która ma tak silne wewnętrzne przekonania i wartości, że w czasie spokoju w związku i po wypaleniu fajerwerków nadal będzie kochać i szanować siebie i faceta.
  • Odpowiedz
@Blackol12:

Witam Mirków i Mirabelki. W jaki sposób poznaliście się ze swoimi drugimi połówkami?

Na studiach

Czy od razu było wiadomo, że to jest to?

Nie, byłem wtedy w innym związku.
  • Odpowiedz