Wpis z mikrobloga

#famemma #primemma

Mireczki, chwila prawdy o Prime Show MMA. Siedzę, oglądam te gale i myślę sobie: "Czy to ja mam za wysokie wymagania, czy oni mają za niskie?". Zaczynając od trailerów - halo, to ma być zapowiedź walki czy amatorski projekt filmowy studenta na darmowym stażu? Wizualnie mogłoby być fajnie, gdyby nie to, że efekty specjalne wyglądają jak z lat 90., a dźwięk jest tak źle wypoziomowany, że nawet moja babcia lepiej ustawiła by mikrofon. A ujęcia? No ludzie, serio, wygląda to jak kręcone starym telefonem komórkowym. Brakuje emocji, brakuje głębi - te zapowiedzi są płytsze niż kałuża w lipcu.

Przechodząc do konferencji - no i tu mam pytanie, kto ustala prowadzących? Cichy, DJPallaside - serio, chłopaki, to nie są postacie do prowadzenia tego typu eventów. Potrzebujemy MODERATORA, kogoś kto zna się na rzeczy, ktoś kto zna zawodników, ktoś kto potrafi zaczepić i rozpalić dyskusję. Nie chcemy przecież oglądać snu na jawie.

Komentatorzy to osobny rozdział tragedii. Tomeczek z Fansportu, weź się ogarnij. Mylenie ksywek zawodników to podstawa, ale bez emocji i pasji w głosie? To już przesada. Ludzie przychodzą po emocje, a nie suchy przekaz faktów.

No i na deser - pączki z biedronki na konferencjach. Ktoś, kto to wymyślił, powinien dostać medal za największy nonsens roku. To MMA, a nie przerwa kawowa w korpo.

Podsumowując, mamy tutaj potencjał, który od kilku gal jest niewykorzystany. Brakuje tej iskry, tej pasji. Mam garść pomysłów, jak to wszystko podrasować i wnieść na wyższy poziom. Chętnie podzielę się nimi, bo wiem, że razem możemy zrobić z tego coś wielkiego. Ale do tego potrzebujemy więcej profesjonalizmu, a mniej amatorszczyzny.

I na koniec, @Bezi77 nie traktuj tego jako atak na federacje tylko konstruktywną krytykę, bo jest miejsce i czas teraz na to byście stali numerem jeden w federacjach freak, tylko trzeba doszlifować diament
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Powiemjak: wizualnie to mimo wszystko fame robi robotę ładne nagrania prezentujące zawodników jak wchodzą do walki albo na panel, zapowiedzi też na wysokim poziomie, nawet na takiej xayoo konop jest więcej charakteru niż w każdej innej z prime
  • Odpowiedz