Wpis z mikrobloga

@Zapodajmi: przepraszam, jeżeli źle coś zakładam, ale skoro pytasz na wykopie, czy ktoś coś, to masz dojścia uliczne takie jak mniej więcej ja xD co ci nie pasuje w medykach? że nie dają po łbie nawozami osiedlowego sebastiana i metabolitami kryształu, bo koledzy na imprezie szczali do growboxa? XD że topki nie są pozbawione trichomów, bo nie pakowali tłustymi palcami towaru do samar po jeden gram?

jeżeli cię jakaś medyczna
  • Odpowiedz
@Zapodajmi: a, no i jeżeli to był GTH to trochę osób rzeczywiście jest zawiedzionych tą odmianą, więc tym bardziej polecam spróbować jeszcze raz
  • Odpowiedz
@Zapodajmi: tak, z tych polecanych szeroko przez wiele osób to GG, Delahaze, Red no.1 i 2, canopy 8/7 i ode mnie rada - jak trafisz na blueberry od tilray/slab, to bierz natychmiast, mega smaczne i pozytywne ziółko
  • Odpowiedz
@Zapodajmi: niee, nie polecam żadnej, trafisz na co trafisz. W obrębie jednej kliniki trafiałem na dupków jak i na super fajnych lekarzy
  • Odpowiedz
@Zapodajmi: jest taka grupka, gdzie w Paczkomaty rzucają, sam musiałem skorzystać bo recepta nie tyle co droga, ale najbliższa apteka była ponad 100km, a ściągnąć do najblizesz mi nie chcieli 😅
  • Odpowiedz