Wpis z mikrobloga

@hurraoptymizm: no ale to prywatna telewizja, tak jak republika, pokazują co chcą. Tvp jest telewizją państwową, więc ciężko żeby telewizja należąca do obywateli miałaby być stronnicza w taki sposób jak pis to zrobił, gdy obywatele mają swoje poglądy odmienne od samych siebie. To na czym ma polegać twój argument że tvn to i tamto? Czemu nic na temat polsatu nie powiesz? albo lokalnej tv regionalnej prywatnej? I jak tvp za po
@CamusVevo: TVP teraz już działa w drugą stronę. Oczywiście widziałem złote Goebbelsy rozdawałem za propagandę. Teraz to już wygląda jak TVN z powrotem. Dziwne, że władza jak może bierze wszystko co może? 10 lat temu też była propaganda w wiadomościach i publicystyce. Pamiętam nie byłem dzieciaczkiem już od lat. @Eremites pisze się że zrozumieniem i jak się chce. Kultura w dyskusji nie zmusza mnie czy to na żywo czy to w
@Leithain: no a przed 8 latami, 4 lata powskie wydania wiadomości i publicystyki. To za 4 lata będzie remis. Czekam w milczeniu i przepraszam TVP, że za krótko uprawia stronniczość. No i mniej intensywnie to na pewno. Nie goebelsują jeszcze tak bardzo. Jednak zdążyli ruszyć już specjaliści z Omzrik itd xD
@CamusVevo: nie bronie, nie popieram. Wytykam hipokryzję i że tylko w czasach SLD była normalna TVP. Możesz nie pamiętać tych czasów. PiS miał nazistowskie goebbelskowskie standardy odczlowieczali, nakręcali w kółko. Pomijali tematy. No a tu po tygodniu już się zaczyna robić nie tak ostro i z kopyta jak 8 lat temu , ale jednak już powoli TVN bis. Są ludzie co oglądają TVN i uważają, że Polsat to propaganda. Nie wiem
@hurraoptymizm: nie wytykasz hipokryzji tylko zrównujesz zjawiska o nieporównywalnej skali więc albo celowo manipulujesz albo jesteś ślepy (ewentualnie trzecia opcja - myślisz że bycie w opozycji do wszystkiego to przejaw inteligencji co jest chyba najbardziej żałosną ze wszystkich opcji)
@CamusVevo: nie jestem ślepy, bo jak chciałem mieć swój pogląd to za czasów po włączyłem od Polsatu przez TVN i na końcu wiadomości. Jak po przejęciu TVP przez PiS (drugi raz) wjechały wiadomości dobrze znane TVP PiS to aż się śmiałem bo nie wierzyłem, że można tak manipulować faktami. Dla mnie małe kłamstwo to kłamstwo. Duże kłamstwo to też kłamstwo. Skala jest na ten czas nie porównywalna, ale dajmy im czas.
@LoffeRemoo: zawsze TVP należy do polityków rządzących i zawsze będzie nacechowane mniejszą lub większą indoktrynacją. PiS był najbardziej skrajny w ostatnim 20 leciu. Jednak każdy manipulował, manipuluje i będzie manipulował.
@CamusVevo: wiesz o co chodzi? Masz jakiś fakt. Słyszysz wypowiedź, znasz wydarzenie. Później sprawdzasz jak jest obrabiane przez ludzi z poszczególnych mediów. Tak wyrabiałem sobie opinie, że Polsat stara się być jak najbardziej dziennikarsko etyczny. Mówi się, że nie ma złych pytań, ale w programach publicystycznych gdzie nawet występują wszystkie strony. Pytania są zadawane do jednej bramki przez 8 lat. W TVP była tylko nowo sanacja PiS i marszałek Jarek ponad
@CamusVevo jak ktoś ukradnie Ci 2 miliony to zauważysz, wkurzysz się i będziesz uważny. Zauważysz to oczywiście. Kradzież przez duże K. Już nie będziesz tej osobie ufać nigdy. Jak ukradnie ci 2 zł, później machniesz ręką, bo to gówno zdarza się. Osobie nie ufasz, ale dla ciebie to tak mała skala, że może nawet dopuścisz ją do siebie, a ta Cię skubie i skubie, a ty machasz ręką, bo go poczestujesz czymś
@CamusVevo: wolisz kłamstwo tak wielkie, że od razu podejrzewasz, że coś jest nie tak. Absurdalne aż. Czy kłamstewka malutkie miłe dla uszu, może nawet tak malutkie, że się nad nimi nie zastanawiasz? Nie da się oczywiście poglądów i naszej rozmowy o mediach do tego porównać. Nie chcę też udowadniać, że skala jest nie istotna. Jest istotna tylko w jakimś stopniu i też nie jestem taki czuły jak wynika z moich wcześniejszych
@hurraoptymizm: daj mi znać jak jakieś pojedyncze wydanie i9:30 przebije przeciętne wydanie wiadomości z np. 2021 roku.

Teraz masz w TVP chociażby sceny z marszu PiSu. Jak to wyglądało przy marszu miliona serc?