Wpis z mikrobloga

"Z domu dziecka na salony" I zobaczycie wszyscy że wkrótce będzie tak :D Nadia we freakach i w większości wywiadów chwila potem -> Nadia dojrzewa bardziej -> Zostawiłam Tomka -> Był zły niszczył psychicznie namawiał do brania narko -> Chic odpowiada -> Uzależnił mnie od siebie -> nic sie nie dzieje swoje zyskała -> Wyzywam na walke X osoby-> Patola dymy -> kasaaa :D / media -> Zaraz pojawi się jakiś Dubiel np i złoty związek ona młoda i ładna i on MYŚLĘ ŻE NADIA JUŻ TERAZ ZBIERA KAŻDY DOWÓD W KAŻDEJ MAŁEJ SPRZECZCE TOMEK MA 40 LAT / AHA DZIECKO WIADOMO ŻE BĘDZIE JEJ TOMEK BRAŁ NARKO BYŁ W PROGRAMACH NIE DAWAŁ DOBREGO PRZYKŁADU ROZEGRA TO NA SPOKOJNIE :D MĄDRA BABKA JUŻ WYWIAD ZŁAPAŁA I CHCE WALKE #primemma #famemma #tomaszchic
Ble321 - "Z domu dziecka na salony" I zobaczycie wszyscy że wkrótce będzie tak :D Nad...

źródło: Bez tytułu

Pobierz
  • 15
  • Odpowiedz
  • 3
@BayzedMan: Mordo świata może nie widzieć Nikola też tak mówiła (raczej kłamała) ale wiek podobny co nie? rok dwa 18 19 max 20 i zacznie myśleć o przyszłości pozna w tym mediach takich ludzi że prawie 45 letni chic będzie polonezem przy lambo i kopnie go w dupe bo młoda jest a ma przyszłość i okazje potem masa filmów i tyle :D Chłopie podbije taki Ferrari, True Man i inni i
  • Odpowiedz
@sqt48: na szczescie magia cipy dziala tak do 40 roku zycia potem sie budza i uswiadamiaja ze trzeba radzic sobie samej i nikt nie bedzie na nie #!$%@?
  • Odpowiedz
@ziko100: raczej dużo krócej. 35lat zaczyna już być widać ząb czasu. Faceci dłużej mogą się trzymać one nie. Ja mam 38 lat i dalej obracam młode dupy. Hajs wiadomo robi swoje ale nam jest zwyczajnie łatwiej. Babka ok 40 to już ma coraz mniejszy wybór i musi być nadziana, żeby młody chłopak ją obracał ;)
  • Odpowiedz