Wpis z mikrobloga

kupiłem drukarkę online z rtveuro, nowa, przyszła, podpięta, rzuca tysiąc kolejnych błędów - ogólnie nie działa.
W sumie pierwszy raz w życiu zdarzyło mi się że kupiony nowy sprzęt jest z-----y - jak w takiej sytuacji działa prawo zwrotu do 14 dni?
Nie chce mi się bujać z gwarancją i czekać miesiąc na odzyskanie drukarki. Wolałbym zwrócić i kupić kolejną bo zależy mi na czasie.
Jeżeli jako powód zwrotu podam że towar jest wadliwy/nie działa to nie zrzucą mi tego prosto na naprawe gwarancyjną i cofną próbę zwrotu? W zatajanie wady nie chce sie bawić i zwrot po cichu bo to średnie
#zwroty #zakupy
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@a-l_d: w obu przypadkach każą Ci odesłać / przyślą kuriera i będziesz się bujał z rękojmią lub gwarancją przez pół miesiąca. Trzy czy cztery razy już przerabiałem. A to walnięty monitor, a to klawiatura, a to jakieś urządzenie AGD. Od kiedy zakupiłeś u nich towar nie jesteś już dla nich potencjalnym zyskiem tylko problemem.
Tylko odstąpienie od umowy i zwrot bez podania przyczyny jeśli potrzebujesz szybko odzyskać kasę - być
  • Odpowiedz