Wpis z mikrobloga

@d_garm: Zanim odszczekam (choć nie wiem jak to się robi ale może zaprezentujesz) odpowiedz na bardzo proste pytania. Dlaczego prokremlowski PIS wysłał na Ukrainę jako pierwszy rząd w Europie ciężki sprzęt bojowy w liczbie ponad 300 czołgów i kilkudziesięciu dział samobieżnych. Dlaczego wzywał do dostarczenia na Ukrainę baterii patriot zamiast do Polski? Wiem ze nie potrafisz tego wyjaśnić bez bluzgów i zwarcia styków. Twoje prowokacja jest tak prymitywna że brak słów.
  • Odpowiedz
  • 0
@drMuras dlaczego prorosyjski rząd trzyma Macierewicza w swoich szeregach? Dlaczego pozwolił mu na kompromitacja polskiego munduru, wrzucał tam swoich Misiewiczów? Dlaczego uwalał przetargi? Dlaczego zamiast tworzyć armię zawodową, stworzył sobie nic nie znaczący WOT? Dlaczego używamy ruskiej amunicji zamiast NATO w polskich granatnikach? Dlaczego ten rosyjski agent do końca miał dostęp do tajnych akt? Twoja prowokacja jest tak prymitywna, że brak mi słów.
  • Odpowiedz
@d_garm: zdemontowali dzięki temu, że pisiory i konfederaci mówili o hipokryzji Kotłowni który tak się chwalił, że barierki znikną.
Gdyby nie oni to by stały¯\(ツ)/¯

Teraz proszę mi tu odszczekać i przeprosić, a na następny raz włączyć myślenie zamiast powtarzać tępą propagandę polityków KO, 3D i lewków.
  • Odpowiedz
@d_garm: Nie potrafisz odpowiedzieć na jedno zasadnicze pytanie. Dodatkowo poważasz koncepcję WOT który w walkach na Ukrainie okazał se niezwykle skuteczny . Szkoda na ciebie czasu, znikasz razem ze swoim ruskim umysłem i onucami na czarnej.
  • Odpowiedz