Wpis z mikrobloga

@whiner: mamy to XDD. W komentarzach również widoczne wyborne fikoły - "a bo PiS". Można się chociaż trochę pośmiać z chłopaków z młodzieżówek KO, którzy niestrudzenie walczą o to żeby imię koalicji 15 października pozostało nieskalane XD
  • Odpowiedz
przecież napisałem dokładnie to samo co Ty, to sa tylko rotacyjne barierki, uśmiechnięte. Nie to co te obrzydliwe pisowskie barierki.


@whiner: ale wy jesteście debilami XD

@pastor_manning co mamy?
  • Odpowiedz
@Ka4az: wreszcie Polskę uśmiechniętą. Szkoda tylko, że ich nie pomalowali na kolorowo tych barierek, byłoby jeszcze weselej, a tak to ktoś by mógł jeszcze pomyśleć, że to są pisowskie barierki łamiące praworządność.
  • Odpowiedz
@pastor_manning: ale ty jesteś głupi. Na czas protestu ustawione barierki dla bezpieczeństwa vs barierki cały czas. Wy naprawdę jesteście mocno ograniczeni w myśleniu. Zawołaj mnie za 2 dni czy będą barierki, proszę.
  • Odpowiedz
@Ka4az: #!$%@? mnie to obchodzi czy będą czy nie, zresztą jest to zupełnie nie istotne xd. Jest to po prostu bardzo dobry moment na zmuszenie uśmiechniętoidów do zaciekłej obrony swojego ukochanego rządu i robieniu 5 akapitowych fikołków, z analizą dlaczego ta sytuacja to jest zupełnie inna niż za pisu. Dla mnie jest to wyjątkowo zabawne, jak te role się bardzo szybko odwracają i korzystam z tej inby, żeby sobie trochę pośmieszkować
  • Odpowiedz
@pastor_manning: czemu wy ciągle podajecie TUSK TUSK? To sam Tusk rządzi? Okej mogliście być przyzwyczajeni do tego, że Kaczyński rządził każdym psim pachołkiem, ale te czasy już minęły. Jest koalicja, rządza różne osoby i wszystko ustalają w głosowaniach. Rządzą również obywatele, którzy ich wybrali.

Masz jakieś inne argumenty niż "pan Tusk"? Bo ja np. podałem, że barierki są dla bezpieczeństwa na proteście i nie wiem na ilu protestach byłeś, ale w
  • Odpowiedz
@d_garm

@whiner fajnie ze porównujesz barierki z czasów PiS, gdy odradzali się od społeczeństwa, nie wpuszczali dziennikarzy, zabierali nam prawo do informacji z obecną sytuacja gdzie mamy live streamy z posiedzenia sejmu, w trakcie obrad drzwi są otwarte, a marszałek robi podsumowania dnia i odpowiada na pytania dziennikarzy z uśmiechem na twarzy zamiast zmywania.


Barierki w tym momencie bronią jedynie budynek przed wandalami, zostaną wieczorem zdjęte. Juz nie są utrzymywanie tam w
  • Odpowiedz