Wpis z mikrobloga

@kyIiejenner po pierwsze to udowodnij że jesteś ładna bo te szczątkowe zdjęcia przerośniętego dupska raczej mnie nie przekonują a to że okoliczni spermiarze wmawiają ci że jesteś dziełem sztuki nic nie znaczy. Masz problem i każdy normalny człowiek to widzi. Po drugie daj se czas na odpowiedź - za szybko odpisujesz, nie przemyslisz i sie kompromitujesz.
@ccom bo ja lubie szybko i wykop to moje zycie, jestem identycznie taka sama w realu i kazdy mi mowi, ze jestem 12/10 liczy sie dla mnie zdanie tylko ladnych i przystojnych, czyli Twoje sie nie liczy, sorki
@ccom bo ja lubie szybko i wykop to moje zycie, jestem identycznie taka sama w realu i kazdy mi mowi, ze jestem 12/10 liczy sie dla mnie zdanie tylko ladnych i przystojnych, czyli Twoje sie nie liczy, sorki


@ccom to jest piękny przykład jak niektóre ładne kobiety mają skrzywiona psychikę przez to jak je całe życie świat traktuje.

Dla nich siwiat jest zawsze przyjemny, każdy jest miły i dobry, wszyscy im mówią,
@ccom

Czy ty napisałaś kiedy cokolwiek co by nie świadczyło że jesteś pustakiem ?


Co ja w ogóle przegapiłem na mikroblogu, że w gorących ciągle albo fame albo jakieś zdjęcia instagramowe dwóch użytkowniczek xD