Wpis z mikrobloga

Jak trudni robią się bossowie po zabiciu Abyss Watchers? Mam dziwne wrażenie, że to jest odpowiednik O&S z pierwszych Soulsów. Z żadnym z pięciu poprzednich nie miałem takich problemów jak z nimi. Pierwszy etap walki to tam jeszcze ujdzie ale w drugim już przesrane. Mam Claymore +5, tarczę ze smoczym herbem, lecę bez zbroi, pierścień Cloranthy i dotąd mi się wydawało, że ta część serii jest łatwiejsza niż 1 xd

#gry #darksouls3 #rpg
Pandillero - Jak trudni robią się bossowie po zabiciu Abyss Watchers? Mam dziwne wraż...

źródło: latest

Pobierz
  • 11
  • Odpowiedz
  • 0
@3mortis: To jest tylko pierwszy etap walki i faktycznie jest łatwiej. Jak pasek HP jednego z Watcherów zejdzie do połowy to pojawia się trzeci i on mi może pomóc ale jak już zejdzie do zera to wchodzi drugi etap. Pojawia się jeden Watcher i ma nowy moveset, jest szybszy, agresywniejszy i ma buff od ognia na mieczu, do tego takie smugi ognia zostawia za sobą po każdym machnięciu i one
  • Odpowiedz
Pierwszy etap walki to tam jeszcze ujdzie ale w drugim już przesrane


@Pandillero: musisz backstaby robić, jest sporo ataków gdzie boss się odsłania, do tego jak masz jakiś pasywny buff na broni jak krwawienie to szybko idzie ta walka... generalnie w main game nie ma super trudnych bossów, poziom nieco idzie w górę od momentu wejścia do Irythyll, ale najtrudniejszy boss jest opcjonalny, a najlepsi są w DLC
  • Odpowiedz
@Pandillero od abbysow zaczyna się prawdziwa gra dopiero tak na prawdę. Pontyfikat, nameless king, lothric&lorian, Frieda, demony, midir i gaels. Tak czy siak warto i powodzenia!
  • Odpowiedz