Wpis z mikrobloga

Mirki, pijcie ze mną kompot!
Po 6 latach (!) rozwodu ze złą kobietą, Sąd Apelacyjny kilka miesięcy temu przyznał mi - tacie opiekę nad synem :) A dzisiaj, po 4 miesiącach od złożenia wniosku do ZUS, dostałem potwierdzenie o przyznaniu świadczenia 800+ :) Jestem legalnym tatusiem!
  • 189
  • Odpowiedz

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

  • 14
@michalku legalnym tatusiem stałeś się dopiero po otrzymaniu Tuskowego ?
Dzieciaka brałeś dla pieniędzy, czy ki #!$%@??
It's not even final form, where alimenty?
  • Odpowiedz
  • 89
@Goronco: tak, ma normalny kontakt. Generalnie sprawa mogła się zakończyć w pierwszej instancji, bo Sąd Apelacyjny wydał wyrok zgodny z tym, co proponowałem stronie przeciwnej 6 lat wcześniej. Życie
  • Odpowiedz
Mirki, pijcie ze mną kompot!

ostałem potwierdzenie o przyznaniu świadczenia 800+


@michalku: Ale stawiasz ten kompot, prawda? Bo ja sobie nie kupię, bo mnie nie stać, bo muszę pracować na świadczenia górników, milicjantów i dzieciorobów.
  • Odpowiedz
  • 43
@Kauabang: tak, innej możliwości w sytuacji przyznania opieki jednemu z rodziców chyba nie ma. Nawet jak chciałem zrezygnować, bo mi nie zależalo i chciałem to zakończyć, to Sąd musiał mimo tego zasądzić.
  • Odpowiedz
6 lat walki, ja #!$%@?...


@Ojtamtam: w sądach za łatwo o odroczenie, a same sądy nie mogą policzyć ile trzeba spotkań i już zawczasu zrobić rezerwację wszystkich terminów do zaliczenia sprawy, by te wypadały blisko siebie.
  • Odpowiedz