Wpis z mikrobloga

Uważam, że głoszenie takich poglądów w sferze publicznej jak robi to pan łukasz powinno być prawnie karalne. Nie mniej niż rok bezwzględnego więzienia.
Niemniej jednak, jestem świadomy tego, że niestety nawet gdyby na ten moment takie prawo istniało to nic panu łukaszowi nie można zrobić ze względu na jego mandat europosła oraz to, że przebywa w innym kraju.
#polityka #konfederacja
siadatajta - Uważam, że głoszenie takich poglądów w sferze publicznej jak robi to pan...

źródło: image

Pobierz
  • 19
Że napisał iż pałac prezydencki jest meliną? Bo w sumie nie wiem za co


@fervi: jakie poglądy? ojkofobiczne, antypolskie. Tak samo jak czynny rasista i antysemita może iść do więzienia za swoje czyny, tak samo czynny ojkofob/antypolak również powinien liczyć się z takimi konsekwencjami.
@siadatajta: Nie ma chyba przymusu bycia patriotą. Czy za powiedzenie "nie lubię czarnych" idzie się do więzienia? Jeszcze nie. Za bardziej skrajne wypowiedzi tak. Nie znam tej osoby (Przestańcie robić głupich ludzi popularnymi?), ale wypowiedzi cytowane w tweet są w miarę wyważone.
Nie ma chyba przymusu bycia patriotą. Czy za powiedzenie "nie lubię czarnych" idzie się do więzienia? Jeszcze nie. Za bardziej skrajne wypowiedzi tak. Nie znam tej osoby (Przestańcie robić głupich ludzi popularnymi?), ale wypowiedzi cytowane w tweet są w miarę wyważone.

@fervi: pozwole sobie zacytować swój komentarz z tego wątku bo jest dobrą odpowiedzią:

jakie poglądy? ojkofobiczne, antypolskie. Tak samo jak czynny rasista i antysemita może iść do więzienia za swoje
@siadatajta: Czy za zdanie "Nie lubię żydów" można iść siedzieć? Wątpię. Jak piszesz gorsze rzeczy to tak.
Nie widzę w tych dwóch tweetach tego typu jazd. Jak widzisz to wskaż je proszę.
A gościu jest aktywnym "antypolakiem"?

@fervi: Dokładnie!

W sensie nie wiem, wiece robi, spotyka się z innymi? Czy sobie #!$%@? by #!$%@?ć?

Zamieszcza ojkofobiczne, antypolskie tweety.