Wpis z mikrobloga

Głosowałem na KO jako na mniejsze zło, ale żadnego faktycznego rozliczenia PiSu się nie spodziewałem.
Tymczasem PiSowcy bez swojego wicemarszałka, bez #tvpis i faktycznie zaczęły się rozliczenia i aresztowania.
Przy okazji Duda się kilka razy dosłownie potknął o własne nogi uwalając budżet z podwyżkami dla budżetówki, dając pretekst do postawienia tvp w stan likwidacji no i tą dzisiejszą żenadą.
I jeszcze Gowin dziś sypał na komisji.
Pan Donald to jednak fachowiec jest.

#polityka #polska #sejm #bekazpisu
znikam5 - Głosowałem na KO jako na mniejsze zło, ale żadnego faktycznego rozliczenia ...

źródło: obraz_2024-01-09_222016987

Pobierz
  • 7
@olo1917: Fałszowali dokumenty dotyczące działki, za której odrolnienie dawali łapówkę. W papierach było, że działka należy do osoby (agenta służb), który łapówkę dawał.
@olo1917: @zjadlbym_kebaba A czy napisałem, że nie jest przestępstwem? Jest. Podobnie jak te babki z urzędu skarbowego, które podstępem nałożyły karę na mechanika za brak paragonu, bo im pomógł i chyba dały mu 10zł. Tylko jak to ma się do afer, gdzie kradli hajs podatników, grube miliony. Dlatego, to bardziej show niż rozliczanie przekrętów, uwierzę w zmianę podejścia jak rozliczą respiratory i kilka inny afer