Wpis z mikrobloga

Dominik 25 Poznań

Zgłoszenie 0b6834ac9c48e935 z dnia 2024-01-09 19:26:31

Imię: Dominik
Wiek: 25
Miejscowość: Poznań

Kim jestem?
Jestem zwykłym chłopakiem, która szuka swojej drugiej połówki. Po studiach, teraz pracuję sobie z domu. Udało mi się trafić tam, gdzie zawsze chciałem czyli gamedev, więc siłą rzeczy gry stały się już nie tylko zabawą.
Raczej natura introwertyczna, wolę mniejsze grupki znajomych, albo domowe zacisze niż jakieś kluby czy coś, ale nie mam problemu, żeby czasem gdzieś wyjść. A jak czasami się rozgadam na jakiś temat to godzinami potrafię opowiadać.
Mam w planach zacząć podróżować, do tej pory to bardziej tak lokalnie było, ale chciałbym też na dłuższe dystanse spróbować, więc jak coś można odkrywać razem.
W nowym roku postanowiłem próbować nowych rzeczy w swoim życiu, taki przykład zapisałem się na warsztaty teatralne :D

Wygląd
185cm 85kg, lekki brzuszek ale teraz na fali noworocznych postanowień zacząłem z nim walczyć :). Czarne krótsze włosy plus krótka broda

Zainteresowania
Uwielbiam spacerować, nawet spore dystanse to na pewno. Przechodziłem już sporą część Poznania. W planach mam też zacząć częściej chodzić na basen.
Lubię czytać. Głównie fantastykę, choć zdarzało się też i inne gatunki. Aktualnie to jest Władca Pierścieni, bo już dość dawno nie czytałem :)
Oczywiście grać w gry też lubię, co jest oczywiste trochę.
Mam też gitarę od jakiegoś czasu, i nawet umiem zagrać jedną piosenkę :D, ale wciąż się uczę powoli jak mnie ochota najdzie.

Czego oczekuję?
Szukam takiej "szarej myszki" :). Żeby była miła, ładna, inteligentna. Szczera - na tym też głównie mi zależy. Z kim będę mógł pogadać na wiele tematów, albo pożartować

Jak wyobrażam sobie idealny dzień z drugą połówką?
Można pójść na spacer do parku na przykład, choć przy takich pogodach to trzeba trafić na dobry dzień, ale już niedługo wiosna więc :). Wstąpić można też gdzieś na kawę, albo do kina.
Albo jak się nie będzie chciało iść gdzieś, zawsze można zostać w domu. Pograć w planszówki na przykład.

Stosunek do ślubów, dzieci, używek
Ślub, dzieci - czemu nie, jak oboje będziemy chcieli to można pomyśleć
Papierosy - nie palę
Alkohol - okazjonalnie

Kliknij tutaj jeśli zainteresowało cię to zgłoszenie
Kliknij tutaj jeśli chcesz umieścić własne zgłoszenie

#mirekszukazony #zwiazki #podrywajzwykopem #rozowepaski #niebieskiepaski #mirekszukazonypoznan #mirekszukamirabelki
  • 1