Wpis z mikrobloga

Niebiescy:
- "hurr durr kobiety nie mówią wprost i każą się domyślać! Jak coś jej nie pasuje to niech mówi od razu a nie udaje że jest ok a potem foch i awantura, że facet się nie zorientował, że jednak coś jej się nie podoba i przez tyle czasu tłumiła to w sobie przez co teraz ma pretensje i robi kwasy"

Też niebiescy:
- "jak to śmiesz twierdzić że cię nie zadowalam? Jak mogłaś mi to zrobić, teraz będę się przejmował że jestem ujowy w łóżku, będę miał mnóstwo komplesów i już nigdy nie będę chciał się do ciebie zbliżyć, jesteś bez serca! Mogłaś ugryźć się w język zamiast krytykować mnie w tak delikatnych sprawach!"

#logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow #p0lka #zwiazki #seks #heheszki
  • 12
  • Odpowiedz
@Linnior88: staram się pokazać że nie zawsze kobieta która "każe się domyślać" ma złe intencje. Raczej wynika to z obawy przed właśnie taką reakcją. Nie każdy tak reaguje ale jeśli kilku w życiu danej różowej tak reagowało, to mogła ona zmienić taktykę dla własnego zdrowia psychicznego.

To samo tyczy się koszy. Niebiescy narzekają na ghosting, kłamanie "mam chłopaka" albo "fajny jesteś, ale nie dla mnie, ale na pewno znajdziesz taką, której
  • Odpowiedz
@AlienFromWenus: > staram się pokazać że nie zawsze kobieta która "każe się domyślać" ma złe intencje.

Pokazujesz zupełnie co innego. Jak można nie mieć złych intencji każąc się domyślać, strzelając focha i na końcu robiąc awanturę? Jeśli każesz się domyślać, to już masz problem z komunikacją, bo sygnalizujesz że coś jest nie tak, ale mówisz tego, praktycznie rozstawiając pole minowe. Możesz po prostu powiedzieć, że nie chce Ci się znosić emocjonalnego
  • Odpowiedz
To co napisałaś jest racjonalizacją ucieczki od tematu, a nie zmianą taktyki dla własnego zdrowia.


@23kulpamens: nie jest to ucieczka jeśli szuka się odpowiedniego momentu i przygotowuje się temat do rozmowy przygotowując się na każdą ewentualność
  • Odpowiedz
że jak mogłam wybrać studia niż jego


@AlienFromWenus: brzmi jak dyskusja z kimś z kim jesteś, ale nie byłem pewien, dlatego dodałem tryb warunkowy

nie jest to ucieczka jeśli szuka się odpowiedniego momentu i przygotowuje się temat do rozmowy przygotowując się na każdą ewentualność


jest to ucieczka w celu zajęcia jak najlepszej pozycji i przygotowania się do starcia (bo nie brzmi to jak przygotowanie się do rozmowy), dodatkowo wywieranie presji i
  • Odpowiedz
@23kulpamens: raczej przykład z dupy, ale rzeczywiście męskie ego jest kruche i w relacjach damsko-męskich rzeczywiście popylasz po polu minowym. Spotkałam się z tym, że jak facetowi po pierwszej randce powiedziałam, że nic z tego nie będzie, bo od 3 zdania byłam niemal pewna, że ma jakieś zaburzenie psychiczne to mnie zwyzywał od szmat i głupich suk xD. Co do związków to się nie pierniczę w tańcu i mówię, jak jest
  • Odpowiedz
@AlienFromWenus: Normalka xD Możesz powiedzieć tylko to, co pochwali Janka ale prawdy już nie :))) Skrytykuj męskość faceta albo jego zdolności łóżkowe to każdy jeden się oburzy :))) Nie dziwie się zatem, że kobiety nie chcą sypiać z p0lusami. Jeśli kobietę ciągle "boli głowa" to znak, że jesteś słaby w te klocki :))) Jak kobieta ma z seksu przyjemność to nie unika współżycia ale żadna nie chce być materacem dla nieudolnego
  • Odpowiedz
@23kulpamens: aha czyli zwalasz winę na kobiety, że faceci się na nie obracają za szczerość xD no tak, zła kobieta kłamie/każe się domyślać, mogła przecież powiedzieć konkretnie i się męczyć z chamstwem, debilizmem albo zostać zastrzelona z wiatrówki, bo amant nie potrafił przetrawić to że dostał od niej kosza ani że ma małego.

Sami jesteście sobie winni, nie kobiety.
  • Odpowiedz