Wpis z mikrobloga

@adrninistrator: raczej się nie da. Najlepsza metoda budulcowa potrzebuje małej ilości powtórzeń i maksymalnie dużych obciążeń. Machając dwukilogramowym hantlem nic nie osiągniesz ¯\(ツ)/¯
Druga sprawa, a może nawet pierwsza, to odpowiednia dieta. Bez diety nie utrzymasz hipertrofii, czyli nie będziesz rósł. Mało tego, jeśli będziesz robił treningi, a dieta będzie kalorycznie niewystarczająca, to będziesz chudl (katabolizm), pozresz własne mięśnie.
Trzecia sprawa - sen. Im dłuższy tym lepiej xd
@Saprofit: @WyuArtykyu dzięki za odpowiedź. Pytam, bo zacząłem stepować I machać w czasie pracy. Jakieś 6-7 godzin dziennie. Robię około 20000 kroków plus macham 3kg hantlami. Urządzenie pokazuje, że spałam 2900 kalorii (ale chyba chodzi o kcal, nie?). Jem zdecydowanie więcej, plus pije dodatkowo dwa szejki huel + gainer. Nie chcę iść na siłownię, bo podoba mi się tak jak jest teraz, że robię to w czasie pracy, bo o 17
@adrninistrator: no i spoko, wyrobisz sobie wytrzymałość, po górach będzie Ci się łatwiej chodziło ( ͡° ͜ʖ ͡°) Najlepszy jest jednak efekt, że mimo wysiłku, jesteś po pracy mniej zmęczony. To się pewnie za długo nie utrzyma, bo codzienny trening siada też na głowę, ale póki masz ochotę, to ciśnij. Są badania naukowe, które mówią, że siedząc na siłowni (ćwicząc) dłużej, wcale nie osiąga sie lepszych rezultatów,