Wpis z mikrobloga

Tak sobie sprawdzam z ciekawości,Mirki co placo alimenty w uk.
Sam Nie mam tego problemu bo rucham milfy ale:

Kalkulator alimentów na stronie rządowej w UK podaje na jedno dziecko 140£ miesięcznie jeśli zarabia się 12500£ rocznie,
Czy jeśli się zarabia na LTD 30-50k£ a wypłaca sobie pensję minimalną i wychodzi te 140£ alimentów to sąd może uznać że ma się zdolności zarabiać więcej i ustalić wyższe alimenty tak jak u kukoldow w pOlsce?

#uk #alimenty #polki #oszczedzanie #przemyslenia #oswiadczenie #prawo #rozwod #zwiazki #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow #oszukujo #pytanie #poradnik
  • 7
  • Odpowiedz
Kalkulator alimentów na stronie rządowej w UK podaje na jedno dziecko 140£ miesięcznie jeśli zarabia się 12500£ rocznie,


@adamsowaanon: to jednak są normalne kraje gdzie wysokość alimentów zależy od rzeczywistych zarobków, a nie od tego ile sąd stwierdzi że możesz zarabiać? xD
  • Odpowiedz
  • 0
@fizzly: Nie, mój Milf się zabezpiecza od 4 lat.
Po prostu pytam jak to działa w praktyce, z ciekawości sobie sprawdziłem na stronie rządowej i myślałem że większe kwoty są do płacenia.
  • Odpowiedz
  • 0
@Xuzoun: nie wiem tego, dlatego się pytam kogoś kto zna sytuacje z doświadczenia,
Sam się nie zapytam kolegów lub znajomych bo plotki powstaną bez sensu,
Zwyczajnie jestem ciekaw
  • Odpowiedz
  • 0
czyli zarabaijac 50k rocznie bedziesz placiil za 1 dziecko okolo £115 tygodniowo cyzli okolo £500 miesiecznie


@DrGreen_2: ale właśnie się nie zrozumieliśmy.
30-50k£ to są wpływy z faktur na konto firmowe,
Na czysto po maksymalizacji kosztów zostanie około 12500£ na konto prywatne żeby nie płacić podatków. Reszta w kosztach i
  • Odpowiedz