Wpis z mikrobloga

#sejm #polityka przecież jak nic pisowcy boją się odsiadki, teraz jeszcze lecą na "więźniach politycznych" ale w momencie osadzenia Wąsika i Kamińskiego za murami zakładu karnego już nie będzie kolegów, już nie będzie więźniów politycznych tylko każdy będzie bronił własną dupe. Największe tuzy pisu prowadziły życie wystawne jak na milionerów przystało a widmo osadzenia musi być dla nich straszne, wiem że nie umieszcza ich z gitami itd ale sam fakt przebywania w więzieniu to dla każdego człowieka koszmar
  • 3
@banan0 co do ich więzienia to wątpię że będą normalnie z innymi w celach, jednak przez tyle lat i przez swoją funkcję dalej mają dość mocne plecy w tych kręgach

Ale mam nadzieję że nie ( ͡º ͜ʖ͡º)
@radek7773:

co do ich więzienia to wątpię że będą normalnie z innymi w celach, jednak przez tyle lat i przez swoją funkcję dalej mają dość mocne plecy w tych kręgach


Co? To nie lata 80 czy 90.

Siedzenie w pierdlu to dla kazdego zwykłego człowieka koszmar, obojetnie w jakiej celi bedzie siedzial.
Największe tuzy pisu prowadziły życie wystawne jak na milionerów przystało


@banan0: Co jak co ale Kamiński akurat nie jest z gatunku wystawnego życia o ile ja kojarzę. Jednak widmo pasiaków na pewno im rujnuje ostatnie tygodnie. Trzeba było nie #!$%@?ć czynów zabronionych to by się nie było czego bać. A tak to niech #!$%@?ą do zakładu karnego.