Wpis z mikrobloga

@Tiab
Kiedy było 8k za metr w dobrej lokalizacji?
Może jak ktoś ma 40 lat to się załapał w 2013 xD

To już w 2017-2018 trzeba było bulic w lokalizacjach ponad 10k, gdzie za 5 lat miała być planowana linia metra

Teraz za 14-15k można kupić choćby takie metro zachód, nie jest tak źle. Jak na 50 procent inflacji, chociaż niektórych devow fantazja mocno ponosi z 18k za Bródno, to trzeba przyznać
  • Odpowiedz
@onomatopejusz: pytanie, co uważasz za dobrą lokalizację. W 2019 za 8 za metr chodziły mieszkania w kamienicach na Powiślu (tych zwykłych, nie tych wyremontowanych na błysk) i górnym Mokotowie. Za około 8 za metr sprzedawano mieszkania w tych nowych blokach przy Rydygiera gdy zaczęła się tam zabudowa (to był tak mniej więcej 2018 rok z tego co pamiętam). Bloki na Woli budowane w latach 18-19 też były tańsze niż 10. W
  • Odpowiedz
@onomatopejusz: e bez przesady. w 2016r zarezerwowalem, a na poczatku 2017r kupilem 118m za 700k z garazem i komorka mieszkanie, 7 min z buta od otwartej juz stacji metra, takze nie bylo ponad 10k. nawet ww 2019 roku na Bemowie mogles kupowac po 8,5k z metra.
  • Odpowiedz
@Tiab: nie wiem jak Ci ludzie szukaja i na co patrza , ale np inwestycja przy praktycznie wejsciu do metra Bemowo ktorej sprzedaz rusyzla w czewrwcu 2020 mieszkania byly po 10,5k z metra, wiec nawet jeszcze jak Glapa zrobil promocje na stopy mozna bylo kupic mieszkanie w rozsadnej cenie. ale z jednym sie zgodze no teraz ceny sa juz faktycznie wysokie no 1,6 banki za 83m na bemowie na jakies zadupiastej
  • Odpowiedz
Kiedy było 8k za metr w dobrej lokalizacji?

Może jak ktoś ma 40 lat to się załapał w 2013 xD


@onomatopejusz: W 2020 na Bielanach przy samym metrze miałem kupić mieszkanie 50 m^2 w starym bloku za 8,5k/m^2, zrezygnowałem bo nie chcieli mi spuścić na 8k xD
  • Odpowiedz