Wpis z mikrobloga

W USA jest około 1,2 miliona białych z IQ powyżej 140, około 225 000 Azjatów, ale tylko około 4000 czarnoskórych.

Po przejściu do wyższych zakresów inteligencji liczba czarnych jest na tyle znikoma, że nie ma ich wystarczająco dużo, aby zapewnić im reprezentację w wymagających poznawczo dziedzinach.

Tak więc, aby zlikwidować różnice rasowe - niestety niektórzy są na tyle głupi, by wierzyć, że jest to naprawdę ważne w obecnych okolicznościach - trzeba stworzyć i obsługiwać system skrajnej dyskryminacji instytucjonalnej i rasizmu wobec białych i Azjatów. To właśnie robiły (i to skutecznie) przez dziesięciolecia elitarne amerykańskie uniwersytety.

#usa #bekazlewactwa #nauka #rasizm #4konserwy
  • 11
  • Odpowiedz
@krucjata_syjonistycznego_jihadu jestem rasistą ale tutaj muszę napisać że poniekąd rozumiem dlaczego tak jest.
Gdy wódz wioski sprzedawał murzyna za paczkę elemów niebieskich i 3 litry bimbru z kukurydzy to nie sprzedawał najsilniejszego i najmądrzejszego murzyna z wioski tylko największą zakałę, potem ten czarnoskóry osobnik przekazywał dalej swoje słabe geny przy okazji pracując 18h na polu bez dostępu do edukacji.
  • Odpowiedz
@naciski: jako kraj tak, ale życiowo to najbogatszy kraj 3 świata - bezdomni mają własne dzielnice we wszystkich miastach mimo że są pracującymi ludźmi. Jak zachorujesz to lepiej módl się do wszystkich znanych ci bóstw, bo u lekarza zasłużysz się na najbliższe 3 pokolenia. Ale racja robienie wszystkiego na pokaz i pod publikę żeby społeczeństwo myślało że USA to najwspanialszy kraj świata to opanowali do perfekcji. Z podbijaniem kosmosu bym nie
  • Odpowiedz