Wpis z mikrobloga

Mam nadzieję że biełgorod się podda. Po co tracić ludzi. To nie ma sensu. Lepiej się poddać Ukraińcom.
Tylko facecików biorą na front a kobiety co najwyżej jako prostytutki frontowe. Nie ma już ludzi w rosji do walki. rosjanie wiedza że nie mają szans na przeżycie. A teraz jeszcze biełgorod w ogniu.
Wygląda to źle dla rosjan.
Czekamy na kapitulacje
#ukraina #rosja #wojna
Yurakamisa - Mam nadzieję że biełgorod się podda. Po co tracić ludzi. To nie ma sensu...

źródło: Przechwytywanie

Pobierz
  • 17
@PANZER_DIVISION_DAS_AUTISMUS: Dokładnie rosjanie idą i umierają za oligarchów i cara. Oni okradają tych biednych ludzi. Byli drugą armią świata ale przez złodziejstwo narodu rosyjskiego wyszło że są jedynie drugą armią na Ukrainie. Tak nie da się żyć.
Dodatkowo oligarchowie uciskają biedne narody rosyjskie. Czy warto za to ginąć? Według mnie lepiej się poddać Ukraińcom i dostać kromke chleba i wódeczke.
@wladdan: XDDD, PUtin ma #!$%@? ile mięsa tam pośle, a Ukraincy muszą oszczędzać siły, niech lepiej się zaczną modlić o te myśliwce zeby szybciej je dowiezli
@Yurakamisa: tak, tak xD rosyjska armia juz dawno pokononana, ale bohaterowie z urkainy nie sa w stanie zdobyć nawet jednej wioski, której broni banda obsranych i zaglodzonych orków. faktycznie potezna ta armia ukrainska xDDD