Wpis z mikrobloga

Fakt, nie opinia: Kaminski i Wąsik nigdy by nie poszliby do więzienia, gdyby PiS dalej rządził.

Nawet teraz prokuratura (#!$%@? instytucja służąca do ściganie przestępców XD) robiła jakieś fikołki, żeby wstrzymać ten proces. Juz nie mówiąc o pisowskiej klice w SN i TK i kolejnych sędziach, którzy byliby powoływani z politycznego nadania.

Nigdy już byśmy z tego syfu nie wyszli jako kraj. Nigdy.

#neuropa #bekazprawakow #bekazpodludzi #bekazkonfederacji #4konserwy #konfederacja #tvpis #sejm #panstwomafijne #polityka
deziom - Fakt, nie opinia: Kaminski i Wąsik nigdy by nie poszliby do więzienia, gdyby...

źródło: temp_file5636294827419613775

Pobierz
  • 30
przejęcie bezprawne telewizji to nie normalizacja.


@GenLufa: No k*rwa, przy tym co było to jest jak najbardziej normalizacja. Nawet jakby nowy prezes wie*dolił się tam w stroju pirata i dokonał abordażu to tak patologicznej sytuacji jaka miała miejsce między 2015-2023 tam nie będzie.

Tylko pisowców piecze o to dupa.

@zenon_z_chorzowa1: Tu masz trochę info: https://pl.wikipedia.org/wiki/Afera_gruntowa
@Marek_Licyniusz_Krassus: Ok zatem wręczenie łapówki jest przekroczeniem uprawnień. Tego się nie spodziewałem. Myślałem że służby do tego mają prawo i mogą to zrobić aby sprawdzać który polityk bierze. Na ten moment w mojej ocenie jakoś rażąco nie złamali prawa, grali twardo aby #!$%@? leppera. Nieco przegięli ale czy aż tak rażąco przekroczyli uprawnienia to nie wiem.