Wpis z mikrobloga

Mimo wszystko Duda!

W pierwszej na Bosaka, w drugiej na Dudę!


#polityka #konfederacja #bekazlewactwa #bekazpodludzi


Ponieważ niezwykle często forsowany jest jeden z głównych fikołków lewactwa. Choć mam tak naprawdę w uju konfę, bo mnie piecze ich kato--konserwatyzm, któ®ego nienawidzę, choć bardziej lewo-progresywizmu nienawidzę, vbo konserwy przynajmniej s ą logiczne w swych założeniach, a lewica jest wewnętrznie sprzeczna, warto przypominać de.om jak jest. Gdybym nie rozmawiał z lewactwem byłbym pewien, że robią sobie żarty, bo sprawa jest oczywista, ale ponieważ to lewactwo to bez wątpienia występuje tutaj popularna w tym środowisku choroba zwana nie.aniem mózgowym.

To jest jeden z licznych fikołków lewicy.
Statystyki mówią, że wyborcy bosaka podzielili się na dwie grupy po połowie.
Natomiast jakiś debil, który mógł trollować innych debili napisał na wykopie, że W pierwszej na Bosaka w drugiej na Dudę i cała lewica zrobiła z tego winowajcę tego, że czosnoski nie usadził żymiańskiej dupy w Belwederze.
Otóż bardzo dobrze, że prezydent jest z drugiej drużyny. On był zły kiedy rządził pis. Teraz taki prezydent to wybawienie. Daje nam bardzo dużo spokoju, bo będzie skutecznie blokował pracę posłów. Można z 95% pewnością założyć z góry, że praca posłów jest szkodliwa. Więc blokowanie jej jest dobre.
Brzydzę się pisem, ale o ile nie rozleci się tęczowa koalicja do wyborów prezydenckich, obowiązkiem każdego mającego na sercu swoje oraz Polski dobro będzie głosowanie w drugiej turze na prezydenta, który będzie nienawidził obecnego rządu. Jeśli nic się nie rozleci i spełni się to, że pyskaty Mastalerek będzie kandydował, to aż zacieram ręce z jakim zadowoleniem będzie blokował wszelkie lewackie wybździny tęczowej koalicji.
  • 3
@Inozythol:
O ile jestem w stanie zgodzić z pierwszą częścią wywodu i częściowo z drugą. Tj. Konfederaci nawet przy tym gdyby chcieli popierać Dudę, to wątpię że robiliby z tego jakąś dziwną akcję, a #mimowszystkoduda śmierci typowym PiSowskim PRem polegającym na wałkowaniu w kółko jakiegoś hasła.

Kohabitacja też ma pewne plusy, ale nie zgadzam się z poglądem iż

Można z 95% pewnością założyć z góry, że praca posłów jest szkodliwa.


Zwłaszcza
@Vasnak: @Inozythol podczas wyborów Bosak i reszta Konfederacji w debatach i wywiadach wypierali się tej akcji i ciągle powtarzali, że nie popierają żadnego kandydata, bo każdy ma swój mózg, swoje sumienie i zagłosuje kierując się nimi. To, że to pisowska akcja mająca na celu zebrać głosy wyborców Konfy było jasne od momentu publikacji spotu. Wiedziały to nawet ameby z Neuropy. Jednak po wyborach pisowska akcja przez lewaków została wykorzystana do nastawiania
@Inozythol: mozesz napisać prace doktorską na 120 stron o tym, że "mimo wszystko duda" i "w pierwszej na bosaka w drugiej na dude" jest debilnym chochołem nie mającym nic wspólnego z rzeczywistością, a i tak: opłacone trolle polityczne i bezmózgie szumowiny pokroju "ludzi" ktorych rodzice nie darzyli minimalną miłością wszak nadali dziecku imie kryspin (xDDDDDD, jak mozna tak dziecko wlasne nienawidzić wtf), będą powielać tę głupotkę dalej ^^