Wpis z mikrobloga

Ponawiam swoją prośbę, lecz tym razem, jeśli ktoś nie ma nic do mnie, a po prostu nie chce oglądać mojego żebrania, to po prostu dodajcie na czarno mój tag #hacerking

Mam pytanie, czy ktoś z was, byłby w stanie wesprzeć finansowo? Pytam, ponieważ dopiero 20 dostanę rentę, a jestem goły i niewesoły.
Jestem facetem, który ma 32 lata, od urodzenia mam wadę serca (brak zastawki) oraz mam wadę słuchu, która sprawia, że jestem prawie całkowicie głuchym człowiekiem (mam ponad 80% ubytku słuchu, więc na lewe ucho jedynie słyszę dźwięki, a na prawe mowę), a do tego jestem po dwóch udarach, które miałem w 2015 roku oraz w 2020 miałem zawał.
Jeśli chcecie dowodów, to znajdziecie je na ZRZUTKA, lecz jeśli chcecie się czegoś jeszcze dowiedzieć, to walcie śmiało.

Jeśli chodzi o pracę, to próbowałem składać cv na ochronie oraz w podobnych zawodach, w których ktokolwiek byłby w stanie mnie zatrudnić, lecz dupa.

Aby nie było tak, że tylko siedzę na dupie i tylko się żalę, to od 10 lat zajmuję się promowaniem mało znanego kina, to jednak po udarach na nowo musiałem się uczyć pisać, przez co straciłem ponad dwa lata, by powrócić do umiejętności przed tym zdarzeniem - może i nie piszę profesjonalnie, to jednak, jeśli chcielibyście sprawdzić moje umiejętności, to zapraszam na mój tag filmowyjanusz

PS Swego czasu zrobiłem wpis o tym, jak pamiętam swoje udary oraz zawał, więc jeśli ktoś jest ciekawski, to zapraszam TUTAJ

#pomagajzwykopem #niepelnosprawni #gownowpis #zebrajo
hacerking - Ponawiam swoją prośbę, lecz tym razem, jeśli ktoś nie ma nic do mnie, a p...

źródło: ITZd59T

Pobierz
  • 4
@hacerking kojarzę tag i historię, trzymaj się jakoś tam mireczku, dużo siły i wytrwałości we wszystkim życzę mireczku na zbliżające się urodziny pod koniec miesiąca, coś tam podrzucone
@hacerking A próbowałeś zatrudnić się w którymś polskim portalu filmowym, żeby dla nich pisać artykuły, a więc trochę dorobić?

Bo dziś może ktoś Ci przeleje kasę, do dwudziestego może wystarczy, ale za miesiąc będzie powtórka.

Jak zwykle, warto poszukać wędki, a nie tylko ryby.

Przy okazji, jak Twój słuch, tzn. czy korzystasz z aparatu sluchowego, a jeśli nie, to czemu?

PS Dużo zdrowia i wytrwałości życzę.