Wpis z mikrobloga

Siemaneczko witam wszystkich serdecznie Kasti się kłania w jednym z ostatnich materiałów na kanale słuchajcie bo dzisiaj wrzuciłem filmik że jest ostatni stream yyy 14 grudnia i te #!$%@? bardzo się spruły tam widziałem już wyłączałem ocenianie i komentowanie bo nie chce mi się #!$%@?ć ale wiecie co jest najlepsze yyyy coś tam się napinają że będe musiał iść do pracy do piekarni bo nie ma hajsu z donejtów wiecie co aha proszę widzów żeby wyłączyli to nagranie w tej chwili bo to nie jest do was film i broń boże proszę się nie sugerować tym bo ja robie im tylko na złość patrzcie (ooo) patrzcie jaki mam zegarek hejterzy z g-shocka za parę stówek nie stać was na takiego tutaj sobie wypłaciłem dzisiaj pieniążki oczywiście czekajcie będzie widać? (pokazuje stówke) no będzie widać że to są prawdziwe tutaj mamy ponad 10 tysięcy jeszcze 2 tyle mam w banku nawet trzecie czy a zresztą dobra nie będę gadał bo bo byście sie #!$%@? popłakali także ja tam do pracy się narazie nie wybieram bo baki mi się powodzi także no widzicie streaming kasteria te sprawy ale wy jesteście biedaki patrzcie jaki zegareczek mam zajebisty z g-shocka co tam a u was co tam słychać chłopaki bo ja słyszałem że wy tylko #!$%@? coś tam na tym wypisujecie na tych na czatach twitchowych chłopaki co tam się pucujecie że pieniążków nie ma? U mnie biedy nie ma no (pokazuje stówę) wszystko prawdziwe jak widzicie wszystko prawdziwe także biedaczki tam #!$%@?ć do roboty a nie pruć się #!$%@? nie wiem nie wiem chłopaki co jest z wami ale wiecie no mi pieniążków nie brakuje więc na piekarnie się nie wybieram tak jak wam mówie teraz ja jestem #!$%@? teraz biznesmenem nie to co wy nie? wiecie co jeszcze wam puszcze coś piosenke na koniec (śmiejemy sie z was i otwieramy szampana heej smiejemy sie z was choć za nami hejterów cała jest plaga)

#famemma
TwojPrywatnyWariograf - Siemaneczko witam wszystkich serdecznie Kasti się kłania w je...

źródło: kasti

Pobierz
  • 4
@odyn88: Słabym nie słabym, pewnie wywodzi się z biednej rodziny i 10 tysięcy widział wcześniej tylko na filmach więc jak trzymał taki pieniądz w rękach to wydawało mu się, że jest kimś.