Wpis z mikrobloga

Cześć

Dziś zabieram Was do Belgii i jej stolicy Brukseli. Choć czasem można być się zastanowić czy Bruksela nie jest bardziej stolicą Europy?
Czy warto wybrać się na zwiedzanie Parlamentu Europejskiego? Ile to kosztuje? Co można zobaczyć? Co jeszcze warto odwiedzić w Brukseli?
Odpowiedzi na te i inne pytania znajdziecie w najnowszym znalezisku:

Zapraszam: https://wykop.pl/link/7327221/bruksela-stolica-belgii-czy-europy

Chętnych zapraszam do obserwowania naszego hashtagu #podrozeplaces2visit jeśli chcesz być na bieżąco z naszymi publikacjami

#podroze #podrozujzwykopem #turystyka #citybreak #miasto #ciekawostki #travel #citybreak #cozobaczyc #belgia #bruksela #parlamenteuropejski
places2visit - Cześć 

Dziś zabieram Was do Belgii i jej stolicy Brukseli. Choć czase...

źródło: bruksela-1024x766

Pobierz
  • 31
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Spędziłem w Brukseli sporo czasu podróżując tam służbowo do klienta. Gdybym miał zmienić miejsce zamieszkania, to Bruksela byłaby ostatnim miastem na liście. Nie znam bardziej dołującego miejsca, a byłem tam jakieś 10 lat temu. Teraz jest pewnie jeszcze gorzej.
  • Odpowiedz
@89neo: też byłem sam, zrobiłem 27km piechota. Ale po nocy bym tam nie chodził raczej, a w dzielnicach ciapatych na pewno nie. Może 50 razy by nic się nie stało, ale za 52 razem kto wie. Widać że są dosyć dzicy, kompletnie inna kultura. Fajnie by było, gdyby stanowili niewielka cześć społeczeństwa, ale już robienie swoich dzielnic to przegięcie. Czego oni się tam naucza, jak się zasymiluja, jak nawet języka
  • Odpowiedz
Ugh, blog "podróżniczy", gardzę za bezsensowne marnotrawienie zasobów w celu zaspokajania swojej próżności i pokazywania swojego statusu.

Bruksela nie jest bardziej stolicą Europy

Nie, nie jest. Kontynenty nie mają stolicy
  • Odpowiedz
Byłem. Normalne miasto, wielki plac Brukselski, Atomium, pałac Brukselski i kilka innych ciekawy miejsc i budynków do zobaczenia. Niektóre na prawdę imponujące. A wykopki piwniczaki pie**olą jak zwykle o brudzie siedząc w zasyfionej piwnicy śmierdzącej starym serem i jajami
  • Odpowiedz