Wpis z mikrobloga

NR 114 #serialseries
LISTA SERIALI

Ted Lasso

Twórcy: Brendan Hunt, Joe Kelly, Bill Lawrence
IMDb: 8.8/10
https://www.imdb.com/title/tt10986410/
https://upflix.pl/serial/zobacz/ted-lasso-2020
Gatunek: komedia, dramat

Właścicielka rozwódka, która obejmuje po mężu AFC Richmond - klub piłkarski z Londynu, stawia na pozycji menadżera podrzędnego trenera licealistów z USA. Czy Ted, który sam ma ciężkie życiowe rozterki, poradzi sobie za oceanem z dorosłymi zawodnikami? Czy różnice kulturowe nie będą sprawiać trudności? Czy brak wiedzy o piłce nożnej mu pomoże? Czy uratuje zespół przed spadkiem z Premier League? Na razie 3 sezony.

Czy polecam? Bardzo! To taki trochę terapeutyczny serial. Jeśli myślicie, że o piłce nożnej i to nie tematyka dla Was, to zapewniam, że tak nie jest, owszem jest o piłkarzach, trenerze i menadżerze ale nie bardzo o futbolu a kawałki meczy są rzadkie. No i ten ich brytyjski akcent :)
W sumie zawsze próbowałem być takim przełożonym jak Ted - pomagać w problemach i być ludzki. Tak, mam twardą dupę przez to :)

P.S. Ponieważ za tydzień jest Blue Monday, to pomyślałem, że cały ten tydzień (wyjątkowo z niedzielą) poświęcę na seriale komediowe tak abyście mogli się nastawić pozytywnie i optymistycznie na nadchodzące. Zaczynam od dwóch seriali, które uważam za takie, po których poczujecie się po prostu lepszymi ludźmi. Mimo, że są to komedie to nie unikniecie łez szczęścia i dobrze, dajcie się im oczyścić. Dla dobra Waszego ducha jeśli ich nie widzieliście to zacznijcie od tych dwóch seriali, a jak widzieliście, to powiedzcie czy nie mam racji?
WLADCAMALP - NR 114 #serialseries 
LISTA SERIALI

Ted Lasso

Twórcy: Brendan Hunt, Jo...

źródło: tedlasso

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
@WLADCA_MALP: Do tego to tylko 3 sezony.

OI!! Poza tym idą plotki, że odtwórca roli Teda Lasso tęskni za tą postacią i jest szansa na spin-off albo mimo wszystko kontynuacje, co akurat by było dziwne biorąc pod uwagę, że 3 sezon w sumie się kończył klamrą.
  • Odpowiedz
Pokochałam bohaterów tego serialu no i oczywiście sam serial. Fantastyczny! Wzruszający i zabawny zarazem. Trudno było oderwać się od ekranu.
  • Odpowiedz