Wpis z mikrobloga

@Kempes: Chyba większość komentujących nie ogarnęła, że 200-250ml poprzedniego energetyka to było prawie tyle samo kofeiny to nowe puszki 500ml z ograniczoną zawartością. Za to cukru dużo więcej.
sam szukałem energoli z mniejszą ilością kofeiny


@PoteznaBorowka: tiger ma 3 smaki low coffeine

ciesze sie z wiekszej dostepnosci "zdrowszych" napojów)


taa, tylko, że cena "zdrowszego" jest taka sama jak szkodzącego.
@Kempes: Dzieci poniżej 12 roku życia nie powinny w ogóle spożywać kofeiny, a od 12 do 18 tylko 100mg. Myślałem, że ideą zakazu jest zakaz sprzedaży substancji uzależniającej i szkodliwej dla zdrowia gdy przekroczy się limit, ale widocznie tak nie jest.
via Android
  • 0
@eriaxy Przesadziłem z tymi 200-300 mg dla dzieci i młodzieży, bo organizacje ochrony zdrowia podają niższe wartości (40-150) ale 0 mg jest utopijne. Wiele produktów ma kofeinę, niektóre nawet całkiem sporo jak wspomniana herbata czy czekolada i nie możliwe jest uzyskanie 0 mg.
  • 0
czyli wypicie 3 energetyków przez nieletniego wg koroluka już jest spoko? Jak już chcesz kogoś wyśmiać, to najpierw upewnij się że masz rację, inaczej możesz wyjść na jeszcze większego kretyna


@Nestoreish: może też wypić 40 piw 0,05% alkoholu i sie #!$%@?ć, albo w kiblu zrobić bimber z herbaty jak w więzieniu
Pobierz a665321 - > czyli wypicie 3 energetyków przez nieletniego wg koroluka już jest spoko?...
źródło: a3775168752_65