Wpis z mikrobloga

a w gorących cisza


@aidzpanwuj: Też wydawało mi się, że utrata internetowej gwiazdy takiego formatu odbije się szerszym echem na mirko. No ale przynajmniej nie przeszła całkiem niezauważona. A Pietrek za te miliony zapewnionych uśmiechów zasługuje na godne legendy internetu pożegnanie ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@Uzytkownik_awaryjny @poorepsilon @sruba_m3 @aidzpanwuj @catsky @Kozikiewicz
Ehh mirasy, pamiętam jak twórczość znalazłem kiedyś na nocnej na Mirko (2017-2018r jakoś tak), od razu znalazłem słynne bunkry, pocztę, morenke i nawet zdroje na macznej na Google maps. Pietrek pozostawił po sobie kilka filmów, które zawsze poprawiały mi humor. Gdzieś na necie pisało że popełnił samobójstwo, kurcze szkoda serio chłopa, fakt że miał upośledzenie intelektualne i przebywanie w dps tak daleko od domu, jest mega
  • Odpowiedz
@sruba_m3:

#!$%@? ja całe życie byłem przekonany że na tym filmiku z napisami na ścianie to tam jest ten nerd od gierek archon czy jak mu tam xDD

Nic dziwnego, oni są w cholerę podobni do siebie, i powstała masa przeróbek w których celowo są przedstawiani jako "ten drugi" xD Archon ponoć sporą lipę przez jakiś czas miał na social mediach przez to, bo jakieś dzieciaki zaczęły cisnąć z niego, że
  • Odpowiedz