Wpis z mikrobloga

@PiccoloGrande: Stanowski to pisowski aparatczyk, nic dziwnego że odpowiedział nerwowo i po chamsku. Po prostu doił kasę ze spółek skarbu państwa i wstydzi się przyznać że okradał podatników. Tfuu na niego. Dobrze że go wywalili z Kanału Sportowego, marny z niego dziennikarz. Jego jedyną zaletą było to że MIAŁ KASĘ na zapraszanie bardzo ciekawych gości do programu. Głownie goście robili mu kontent, bo on sam jakoś nie błyszczał intelektem. Kanał
  • Odpowiedz
@Wilczynski: Jest aparatczykiem, bo razem z Mazurkiem wspierali dyktaturę PIS, dostawał też za to dotacje ze spółek skarbu państwa. Ciężko o lepszą definicję aparatczyka. Tuskowi to on akurat potrzebny, jak zeszłoroczny śnieg. PIS-owi był potrzebny bo jak na realia tej partii był wyjątkowo subtelny w swojej propagandzie. Oferował taki soft przekaz podprogowy, inny od prostackiego przekazu TVP, ale równie skuteczny.
  • Odpowiedz
@Wilczynski: Nie jestem zacietrzewiony, mi tam on zwisa i powiewa. To że jest cwany i sprytny to prawda, ale można też być sprytnym ideowcem, nieprawdaż? Stanowski nigdy się nie krył ze swoimi sympatiami wobec PIS, jego przekaz propagandowy był w miarę łagodny, tak jak pisałem wcześniej subtelny. Stąd wielu ludzi odbierało go jedynie jako niegroźnego cwaniaczka, nawet nie zauważając pisowskiej propagandy którą głosił. Może o to właśnie chodziło.
  • Odpowiedz
@LysiejacyKonkubentTwojejMatki: Acha. No cóż. W takim razie mamy różne oceny jego zachowania. Dla mnie to bezideowy biznesmen, który tak się obróci, żeby zarobić pieniądze. A aparat partyjny będzie płacił. Za to co powiedziałeś, czyli za odgrywanie niegroźnego cwaniaczka, przy którym nie widać propagandy, którą sprzedaje.
  • Odpowiedz
@Miskagnoju: Nie podoba się prostaczku, to po co włazisz i komentujesz? Wracaj do komentowania patostrimów ćwierćinteligencie. Żeby tak jak ty fascynować się życiem jakieś typa mieszkającego w Chinach i codziennie analizować jego życie, to dopiero trzeba mieć nasrane we łbie.
  • Odpowiedz
To nie jest pisowski aparatczyk. To po prostu cwaniak, który wie z której strony chlebek jest posmarowany masełkiem


@Wilczynski: Czyli aparatczyk. Nie idolog, nie orędownik, nie zwolennik, tylko cyniczny pracownik aparatu partyjnego kierujący się tylko i wyłącznie własnym interesem. Aparatczyk.
  • Odpowiedz