Wpis z mikrobloga

  • 0
@Ice_Glaze: przy odejściach Kaczmarka, Śliwki i Bednorza jestem w stanie uwierzyć, że byłoby ich stać. Tylko właśnie z taką "budżetową" resztą składu.
  • Odpowiedz
@vasos: w zależności od źródła Leon zarabia w ITA 1,4-1,6 mln $$, obecny max zarobków w PLS to 0,5-0,6 mln $.
Teraz podsumujmy:
1. Zaksa tyle nie da ile obecnie zarabia Leon. Wilferdo musi zejść o minimum 30%.
2. Leon z topowiej drużyny ITA przychodzi do lepionej Zaksy ( Muzaj? Poręba? itd)
3. Leon obecnie nie daje rady fizycznie w lidze 12 zespołowej a musiałby grać w lidze 16 drużynowej.

Serio?
  • Odpowiedz
  • 1
@Ice_Glaze: najważniejsze jest to, że Leon to już nie jest Leon przychodzący z Kazania i jego żądania finansowe niekoniecznie mogą być spełnione. Przy założeniach można powiedzieć, że Śliwka, Kaczmarek i Bednorz mogą w sumie zarabiać około (prędzej mniej) 1,5mln, czyli tyle ile Leon. Jeśli Leon zszedłby na poziom 1,2-1mln, a jest to możliwe przez jego kontuzje, to Zaksę byłoby stać przy słabości reszty zespołu. Sezon heynenowski w Perugii też nie był
  • Odpowiedz
czy to nie klasycznie rzucona menadżerska zarzutka na podbicie ceny


@vasos: Tak to ja widzę.
W ITA i PLS nikt mu nie zapłaci zbliżonej kasy którą zarabia w Perugii. Do kacapów nie wróci ALE ma rynek w Chinach i Japonii. Tam dostanie kasę na tym poziomie za mniej gry lub grę na niższym poziomie.
Sorry nie widzę Leona na polskich parkietach - orka nie za te pieniądze.
  • Odpowiedz
  • 1
@kielbasa210: Banach by często wchodził na poprawienie przyjęcia i jakoś by się to ułożyło ( ͡° ͜ʖ ͡°)
z tego co czytam to będzie to bardzo prawdopodobnie taki skład wyjmując Leona, który ma jednak małe prawdopodobieństwo trafienia do Zaksy. Może tym razem się uda Lucarelliego, może spełnią moje marzenie o Moziciu w PlusLidze, nie wiem, najzabawniej będzie jak Śliwka zostanie, ale on ma teraz oferty z każdego
  • Odpowiedz