Wpis z mikrobloga

automacie czyli spalanko na poziomie 6-7l ropy


@Tadeo123: chyba na trasie do 130. Po mieście te cudaki potrafią 12l spalić, właśnie w automacie.

Poza tym 3500zl teraz? Przecież tu coś zepsute musi być
  • Odpowiedz
  • 1
@0caffe a wiesz co , jakoś mi to nie koliduje , kupiłem na Ali calkiem@sprytny uchwyt i w sumie jest ok , szkoda że tych ekranów nie da się modyfikować pod CarPlay
  • Odpowiedz
@Tadeo123: mam dla Ciebie dwie wiadomosci. Dobrą i złą. Zła to taka, że z elektrykiem bedziesz na Ty. Dobra to taka, że za kazdym razem zostawisz u niego 100zł zamiast 500 :DDD
  • Odpowiedz
@Tadeo123: Jako dumny swego czasu, właściciel 307 heatchback 1.4 hdi z 2003r.: -przepalająca się żaróweczka tylniego stopu[plastikowy zawias lampy nie dociskał i żaróweczke rozłączało na wybojach] -machająca tylnia wycieraczka przy otwieraniu[masa od silniczka zasniedziała i nie łączyła].

Było tego duzo więcej, ale te dwie zapamiętałem. Ale poza tym auto wspominam dobrze, mało paliło, w środku miejsca w bród, ceny czesci normalne. Silnik był prima sort, do czasu az zalałem go benzyną.
  • Odpowiedz
  • 0
@Tadeo123 Podobały mi się zawsze te kabaryny :D ale jednak doświadczenie na silnikach w renault wygrało, kupiłem L3 2.0t w automacie, zamula ten automat i dużo pali a odpycha się całkiem fajnie
  • Odpowiedz