Wpis z mikrobloga

dla was ograniczonych umysłowo, każdy jest pisowcem jak się nie zgadza z waszą prawdą.


@Prawilny_Czykierek: kłamiesz, łżesz jak pies. Czemu piszesz do mnie w liczbie mnogie? Tak bardzo ten socjalistyczny zwrot wbił się w twój słownik?

Pięknie was politycy podzielili.


@Prawilny_Czykierek: ja do ciebie rękę wyciągam żebyś mógł żyć w prawdzie, podasz mi swoją dłoń? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
aarahon - >dla was ograniczonych umysłowo, każdy jest pisowcem jak się nie zgadza z w...

źródło: zzzzzz

Pobierz
było ćpane dzisiaj?


@Prawilny_Czykierek: a widzisz, tak właśnie działa lewactwo, aby tylko kogoś ośmieszyć, nie patrzeć na prawdę, dzielić się od innych ludzi, dystansować od nich. To przykry widok patrzeć na kogoś z chorą duszą :(
WOŚP serious business, uzbierajo chociaż 1% budżetu NFZ?


@Don_Lukasio: dlaczego ograniczasz się do budżetu NFZ? Było zapytać o budżet Polski xD. Odpowiedź, to nie ale dlaczego WOŚP miałby zbierać na przykład na pensje lekarzy albo kapelanów? Ale jeśli chodzi o budżet przeznaczany na zakup sprzętu to ich udział w zakupach przekroczył 3% już w 2010 roku. Obecnie jest to około 20%. Tak, jedna piątka zakupionego sprzętu dla szpitali pochodziła od WOŚP.
@Prawilny_Czykierek: skończyły się argumenty więc na koniec musisz porozumiewać się obrazkami i śpiewem jak jakieś ludy pierwotne. Nie jest dla Ciebie za późno, wystarczy że pójdziesz w stronę prawdy, trzymaj się miras.
Robią więcej dobrego dla służby zdrowia niż NFZ


@Zarov Jedna z najczęściej powtarzanych bzdur. Sprzęt zakupiony przez WOŚP musi ktoś obsługiwać, za coś trzeba utrzymać budynki szpitalne, a to są największe koszta działania służby zdrowia, nie zakup aparatury.

Czemu więc tyle sprzętu z serduszkami widać na oddziałach? Bo WOŚP dużo tego kupuje, przez co służba zdrowia nie musi tego robić, przeznaczając więcej środków np. na remonty, albo podwyżki dla pielęgniarek.
@VoxClamantisInDeserto: Mam nadzieję, że jak takie konserwy idą do szpitala to kategorycznie odmawiają bycia leczonym przez sprzęt z WOŚP. Zwłaszcza jeśli na tym sprzęcie mają być leczone ich dzieci.
Nie zrozumiem tych dzbanów. Sraka na całego na temat Owsiaka, a potem się odwracają i bronią te patodziennikarzyny z TVPis, które wyciągały grube miliony w miesiące.
Jak im się to spina pod czachą to ja nie wiem.
@VoxClamantisInDeserto: faktem jest ze to co sponsoruje WOSP, nie jest nawet promilem, za co płacimy my w podatkach na NFZ, aby służba zdrowia się trzymała i funkcjonowała

dlatego jak ktos mówi ze WOSP ratuje szpitale, to znaczy ze jest kompletnym głupcem i kłamcą
Nie zapraszam do dyskusji bo nie ma o czym.
@VoxClamantisInDeserto: ale w sumie po co kłamiesz tworząc takie obrazki? Dobrze wiesz, że działalność WOŚP nie na tym polega.

@VoxClamantisInDeserto: Dałbym na WOŚP ale jak ma kasa trafiac na ukraine to dzieki. Wole wypic piwsko zamiast dac na puszke


@Charles96: straty oceniono na 0,20 zł

@VoxClamantisInDeserto: faktem jest ze to co sponsoruje WOSP, nie jest nawet promilem, za co płacimy my w podatkach na NFZ, aby służba zdrowia
@VoxClamantisInDeserto Fundacja WOŚP zakupuje sprzęt z najwyższej półki, nie muszą oszczędzać, ich przetargi są jedne z najepszych, bardzo merytoryczne, z ogromnym wsparciem specjalistów. Pracuję w pionie technicznym szpitala i niestety, ale szpital zawsze ma ograniczone środki i nie zawsze jest w stanie kupić najlepszego sprzętu. Także ich sprzęt fajnie uzupełnia nasze oddziały. Jeśli chcesz wiedzieć jak naprawdę to wygląda to zapytaj, a nie wstawiasz takie obrazki z dupy.