Wpis z mikrobloga

@Lixerv: Zgodnie z definicją (za wikipedią) działalność charytatywna polega na tym, że jest bezinteresowna. Przykładowo, kiedy czasami wspieram jakąś zbiórkę, nie oczekuję od osoby której pomagam, że będzie miała dokładnie takie same poglądy jak ja, będzie głosować na tą sama partię, czy nawet tego, że będzie mnie lubiła. Po prostu chcę pomóc i nie oczekuję niczego w zamian. Wklejanie takich obrazków stwarza wrażenie, że WOŚP jest organizacją która działa na
  • Odpowiedz
@Janusz_Conway: Jaka jest definicja "plucia? Każdy krytyczny komentarz to "opluwanie"? Wrzucanie obrazków lub memów też jest "opluwaniem"? A czy krytyka innych organizacji działających charytatywnie też się pod to kwalifikuje, czy z niewiadomych przyczyn tylko jedną organizację charytatywną nie można krytykować?
  • Odpowiedz
  • 17
@VoxClamantisInDeserto: Wklejanie takich obrazków stwarza wrażenie, że WOŚP jest organizacją która działa na zasadzie transakcyjności - dajesz pieniądze, to znaczy, że możesz korzystać ze sprzętu, a jak nie to nie masz prawa


@VoxClamantisInDeserto a wklejenie takich jak twój insynuuje, że WOŚP nie robi dla nas nic i wydaje wszystko na administracje/Owsiaka, co nie jest prawdą.
Wpłać sobie pieniądze na Caritas lub Rebulike i daj spokój ludziom xD
  • Odpowiedz
Wyjmij kija z dupy, to tylko mem.


@Don_Lukasio: są memy które są śmieszne, natomiast memy wskazujące na to że ktoś wprost dopuszcza się oszustwa bądź wskazują że ktoś kłamie, są zwyczajnie złe. Na przykład wrzucenie zdjęcia laski którą posuwa pies a na lasce umieszczenie twojego nicku było by zwyczajnie złe, dlaczego miałbym sugerować że cię pies rucha? Tak samo sugerowanie że logiem WOŚP są oklejane sprzęty które w szpitalu się
  • Odpowiedz