Wpis z mikrobloga

  • 15
@dos_badass jasne, całkowicie zrozumieliśmy. Byliście patusami i tyle. Ciekawe czy dalej n iszczycie nie swoje... Ciekawe że normalne osoby jak np ja nigdy nawet nie miały w głowie choćby cienia pomysłu by niszczyć takie rzeczy. Najwięcej co to zniszczyłem pokrzywy
  • Odpowiedz
gdy ja wraz z kumplami wychodziłem po Wejściu Smoka(lata 80's)


@dos_badass: he he, przypomniała mi się historia mojego ojca, jak to po wyjściu z kina właśnie z tego seansu jakiś gość chciał wyjść z nim na solo. Zdjął buty i zaczął wymachiwać łapami. Ojciec #!$%@?ł mu te buty na dach pobliskiego budynku i poszedł do domu.
  • Odpowiedz
Pewnie w wolnych chwilach jeździsz do lasu #!$%@?ć śmieci lub pralkę do rowu?


@historiofil: a tobie akurat odpiszę.
otóż gdy z garażu miałem do #!$%@? stare meble i jakies graty, to z synem jechałem na druga dzielnicę, na miejskie wysypisko, za darmo przyjęli.
a mieszkam właśnie pod lasem, i sam bym nogi z dupy powyrywał, gdyby ktokolwiek śmieci gdziekolwiek #!$%@?ł.
wstyd by mi było, gdyby syn widział jak ojciec #!$%@? taki gnój, bo sam go wychowałem by szanował wszystko,
  • Odpowiedz
ja po obejrzeniu matrixa koniecznie chciałem czarny płaszcz (był tylko brązowy w lumpeksie), i ćwiczyłem wbieganie na drzewa :D


@Eustachy_goli_pachy: ja po matrixie obowiązkowo jego okularki sobie sprawiłem.
jak i połowa populacji zresztą. xD
  • Odpowiedz
hehehe, teraz ciężko to zrozumieć. Doskonale pamiętam to o czym mówisz. Nie było wtedy patusiarstwa, bo cała rzeczywistość była jedną wielką patologią.


@chuckd: szczytem patologii to wtedy było podkraść staremu fajkę, i w pięciu wyjarać ukradkiem. co opowiadania o tej przygodzie potem wszystkim wokół było, to ho ho xD
na wagarach NIGDY nie byłem, bo ojciec by mnie za jaja powiesił. przewrócony kosz na śmieci to w zasadzie dożywocie, a właściwie KS. wtedy jeszcze był. ;)

serio rozpaczacie po śmietnikach zniszczonych 40 lat temu? Zgłoście opa na policję w takim razie. Chcecie mu udowodnić że to głupie i patolskich? On to
  • Odpowiedz
@dos_badass: Mirki słusznie wytykają ci patusiarskie zachowanie w młodości a Ty zanim po prostu napisać "no cóż, z perspektywy czasu to rzeczywiście było niefajne" to brniesz w to i jeszcze obrażasz innych.

Strasznie od ciebie czuć plebsem. Cieszy mnie, że ogół ma inne zdanie od ciebie. W domu swoim sobie rozwalaj śmieci a nie publicznie.
  • Odpowiedz
te to twardsze niż beton, ile to energii w człowieku było, że takie kosze wygłady jak zgnieciona puszka po piwie ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@hugoooo: przecież to przewrócone tylko było, no jakbyś musiał #!$%@?ć, żeby to rozwalić? ;)
  • Odpowiedz
@byferdo @historiofil Trzeba zrozumieć specyfikę tamtych czasów, żeby zdać sobie sprawę, że nie ma tu żadnego przełożenia na dzisiejsze. Wtedy praktycznie wszyscy mieli w sobie jakiś pierwiastek pato, bo nie było dookoła dobrych wzorców.
Nie było internetu, w którym ktoś z drugiego końca Polski by napisał "hej, nie powinniśmy robić tego czy tamtego". Dzisiaj jest chociażby wykop, gdzie od razu nazwą cię patusem i zaczynasz rozumieć, że robisz źle. Prawie
  • Odpowiedz
@byferdo: @fafankulo tylko ludzie na wykopie mogą być tak przewrażliwieni xD. Nie mówcie że nigdy sami nic głupiego czy patusiarskiego nie odwaliliście. Zresztą jak na lata 80 czy 90 to rozwalanie śmietników było najmniejszym problemem.
  • Odpowiedz